Son Teknoloji Zırh Delici RPG

FGM-148 Javeli tarzı Anti-Tank COD'da bol bol kullandım. Bayağı hasar veriyor. RPG konusunda sana katılmıyorum ilk mesajdaki videoyu izle. Özel roketi takılıp atıldığında ortada tank denen şey bırakmıyor. Ancak normal bildiğimiz PRG pek işe yaramaz Tankta.

Ayrıca ekleme yapayım. RPG COD gibi oyunlarda hedefi çok zor buluyor sanırım gerçek hayatta da öyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
FGM-148 Javeli tarzı Anti-Tank COD'da bol bol kullandım. Bayağı hasar veriyor. RPG konusunda sana katılmıyorum ilk mesajdaki videoyu izle. Özel roketi takılıp atıldığında ortada tank denen şey bırakmıyor. Ancak normal bildiğimiz PRG pek işe yaramaz Tankta.

Ayrıca ekleme yapayım. RPG COD gibi oyunlarda hedefi çok zor buluyor sanırım gerçek hayatta da öyle.

BF de Javelin tanka 20 hasar veriyor, 4-5 mermi de anca patlıyor. RPG daha çok hasar veriyor ama tanka.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı