[Sonuçlandı] Ödüllü Technopat 10fastfingers.com turnuvası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
182'yi de geçeyim derken 140'lara kadar düştüm. Yoruldum sanırım. Ben en iyisi mola verip şu hile testini bitirmeye çalışayım daha sonra, rekor denemektense. :D

Logitech G710+. 😍

Beyler insan mıyız?

Salbeni.png

Yazarken hissettiğim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Microsoft klavyem ağlıyor şu an.

Beyler insan mıyız?

Eki Görüntüle 784658

Yazarken hissettiğim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Microsoft klavyem ağlıyor şu an.
Benim de laptop klavyem. Hatta sal beni artık seslerini duymaya başladım.

Forumda baya Türkiye derecesi yapabilecek arkadaş varmış da bizim haberimiz yokmuş meğer.

Kafama takılan bir nokta var. Şu an listede ilk 5'in profiline giriyorum. Hiçbiri daha önce test dahi yapmamış. 170+ gibi sayılar çok ciddi sayılar. Özel çalışma yapmadan nasıl buralara çıktınız? Sosyal'de yazarak değil herhalde. Hepinizin katip de olduğunu sanmıyorum.

Daha önce hiç çalışmamış insanlar 170-180 yazmış.(En azından profilinde öyle gözüküyor) Helal olsun, ne diyeyim.

Yanlış anlaşılmasın, kimseyi hile yapmakla suçlamıyorum. Sadece merak ediyorum. Nedir bunun sırrı?

Forumda baya Türkiye derecesi yapabilecek arkadaş varmış da bizim haberimiz yokmuş meğer.

Kafama takılan bir nokta var. Şu an listede ilk 5'in profiline giriyorum. Hiçbiri daha önce test dahi yapmamış. 170+ gibi sayılar çok ciddi sayılar. Özel çalışma yapmadan nasıl buralara çıktınız? Sosyal'de yazarak değil herhalde. Hepinizin katip de olduğunu sanmıyorum.

Daha önce hiç çalışmamış insanlar 170-180 yazmış.(En azından profilinde öyle gözüküyor) Helal olsun, ne diyeyim.

Yanlış anlaşılmasın, kimseyi hile yapmakla suçlamıyorum. Sadece merak ediyorum. Nedir bunun sırrı?
Ezber. Listeyi ezberleyip aklımda döndürüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı