Sony bitiyor mu?

Peki bir az alakasız olacak ama, Nintendo konsolları neden bu kadar pahalı? şahsen ben Switch konsoluna bayıldım.
1602281918921.png

Peki bir az alakasız olacak ama, Nintendo konsolları neden bu kadar pahalı? şahsen ben Switch konsoluna bayıldım.
Türkiye pazarında doğrudan yer almıyorlar. İlk çıktığında gümrük vergileri şimdiki gibi abartılı değildi makul fiyatlara Amazon'dan getirebiliyorduk. (Unutmadan, TL'de bu halde değildi.)

İlandaki PlayStation Now ne alaka onu anlamadım. :D

Üzerinden biraz vakit geçtikten sonra Yurt dışından ps5 getirtme planım var ancak oyun fiyatları oldukça yaralıyor insanı. Kardeşlik yapabilsek bile 800 900tl oyunlar insanın belini oldukça büker. Önceden 400tl olan oyunu 200 200 ödüyoruz diye seviniyorduk bir de şimdiki hale bak.

Xbox a o parayi verecegime hic almam parada cebimde kalir. Oyun yok. pc ile ayni hepsi ne diye xbox alir insanlar anlamiyorum. Konsol dedigin zaman ps alinir yok fiyatti oydu buydu diyorsan pc toplarsin. Xbox bir secenek dahi degil.

Xbox a o parayi verecegime hic almam parada cebimde kalir. Oyun yok. pc ile ayni hepsi ne diye xbox alir insanlar anlamiyorum. Konsol dedigin zaman ps alinir yok fiyatti oydu buydu diyorsan pc toplarsin. Xbox bir secenek dahi degil.

Ucuz diye alınıyor. 300 dolara (Dünya genelinde) 2K'da 60 FPS oynatan bir cihaz. Bugün aynı performans için bilgisayar toplasanız 1200-1300 dolardan aşağı çıkamazsınız ki bu minimum değer.

PS3 ve 4 için yapacağı PS Store güncellemesi ile gözümden düştü. Alırsam Xbox alacağım. Artık oyun konusunda Microsoft'un elinde iyi kozlar var.

Geri
Yukarı