Sony Exclusive oyunları tahminen ne zaman PC'ye gelir?

koyak

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
rx6750 xt r5 5600 16gb ram 1tb m2 ssd
Merhaba, bu sıralar çok fazla Sony Exclusive oyunlarının PC'ye geleceği haberi görüyorum. Bunun doğruluğu nedir? Doğruysa GoW Ragnarök, TLOU P2 gibi oyunlar tahmini ne zaman PC'ye gelir?

Merhaba, bu sıralar çok fazla Sony Exclusive oyunlarının PC'ye geleceği haberi görüyorum. Bunun doğruluğu nedir? Doğruysa GoW Ragnarök, TLOU P2 gibi oyunlar tahmini ne zaman PC'ye gelir?

2021'den beri kendileri de açıkladı zaten en az 2 sene PS konsollarında kalacak dendi. Genelde hep 2. senesi tam dolar dolmaz geldi. Ama bu 2 senenin ucu açık yani 2 sene sonra kesin gelir diyemiyoruz belki 5 sene sonra gelir onu tamamen ticari amaçlar belirliyor :)
Ragnarok 2022 Aralık ayında çıkmıştı 2024 Aralık en erken tarih sonrası da olabilir. Genelde PS5'e remaster/remake edilen oyunlar aynı anda PC'ye de çıkarılıyordu ama garip bir şekilde TLOU2'nin Remaster'i sadece PS5'e geldi o yüzden 2025'ten erken beklemiyorum ben PC portunu.

Merhaba, bu sıralar çok fazla Sony exclusive oyunlarının PC'ye geleceği haberi görüyorum. Bunun doğruluğu nedir? Doğruysa GoW ragnarök, TLOU P2 gibi oyunlar tahmini ne zaman PC'ye gelir?

Süreç gittikçe hızlanır Sony Microsoft'un yanında zorlanıyor ve oyunlarını satmaya çalışıyor. Microsoft bazı oyunlarını PS'a getirecek ama bence Xbox açık farkla kazanacak. PS PC'ye daha hızlı oyun PS önem kaybedecek Sony oyun yapacak para bulmakta zorlanıyor.

TLOU dizisinin 2. sezonu civarı, Part 2'nin PC'ye geleceğini düşünüyorum ben. Part 1 de aynı şekilde oldu. Önce PS5 sürümü çıktı. 1 sene içinde de diziyle birlikte PC'ye getirdiler.

Geri
Yukarı