Sony, PlayStation 5 Fiyatı Üzerinde Değişikliğe Gidebilir

O şekilde konsol satmaya çalıştıklarıı için One satışında 50 milyonu zor geçtiler, PS4 ise en son 110 milyona doğru gidiyordu. Ayrıca kütüphane farkı abartılacak düzeyde değil. Özel ve büyük oyunlar Windows 10 için de var. Örneğin Forza serisi.
Bu nesil Sony istediği gibi at koşturamayacak. PS4 döneminde rahattılar ancak PS3 dönemindeki gibi bir çekişme olacaktır diye düşünüyorum.

Avrupa'da Xbox almak için çok bir sebep yok bence. Özel oyun olmadığı için insanlar bilgisayara yönelir ama Türkiye'de işler farklı. Game Pass özelliği felan Türkiye için gayet iyi bence. Ürün daha satışa çıkmadan bir şey söylemek iyi olmaz ama 5500 TL gibi bir fiyat bandında gelirse fiyatına göre iyi bir performans verecektir. Tabii 3000 serisi gerçekten ucuz gelirse anlamını yitirebilir.

O şekilde konsol satmaya çalıştıklarıı için One satışında 50 milyonu zor geçtiler, PS4 ise en son 110 milyona doğru gidiyordu. Ayrıca kütüphane farkı abartılacak düzeyde değil. Özel ve büyük oyunlar Windows 10 için de var. Örneğin Forza serisi.
Başarılı olduklarını söylemedim zaten ama xbox'ın izlediği strateji bu imiş gibi görünüyor.

XBOX yüzünden fiyatlarında değişiklige gidicegini hiç düşünmüyorum. Zaten XBOX'ın karşısında gücünü kanıtlamış bir isim. XBOX her zaman bi tık ucuza çıkarıyordu zaten.

Geri
Yukarı