Sony PS4 desteğini ne zaman keser?

Ben ve benim dışımda 100 milyon kişide bulunduğuna göre Sony bir yana oyun üreticileri bile yıllarca destek vermek isteyecektir. 2 yıl sonra exclusive kalmaz ama birçok oyun garanti PS4'e çıkar. Tabii Cyberpunk 2077 gibi optimizasyon özürlüsü olmadığı sürece.

2023'e kadar desteklesin sonrasında zaten tüm Türkiye PS5 sahibi olucak rahat olun.
Şaka maka desteği kolay kolay kesmezler 4'ü 5'i zorlar 100 milyon civarında satan bir konsol bu.
Oyun şirketleri oyun satmak istiyorsa PS4'e paşa paşa oyun yapacak, Sony'de destekleme durumunda kalacak.

2023'e kadar desteklesin sonrasında zaten tüm Türkiye PS5 sahibi olucak rahat olun.
Şaka maka desteği kolay kolay kesmezler 4'ü 5'i zorlar 100 milyon civarında satan bir konsol bu.
Oyun şirketleri oyun satmak istiyorsa PS4'e paşa paşa oyun yapacak, Sony'de destekleme durumunda kalacak.
Katılıyorum dediklerine.

2023 yılında Almanlardan daha güçlü olacağız 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 (!)

2023'e kadar desteklesin sonrasında zaten tüm Türkiye PS5 sahibi olacak rahat olun.

O zaman gönuĺ rahatligiyla PS4 Pro alabilirim degilmi.
Katılıyorum dediklerine.

2023 yılında almanlardan daha güçlü olacağız 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 (!)

Almanya kıskanmıyor muydu bizi ya.

O zaman gönuĺ rahatligiyla PS4 Pro alabilirim degilmi.
Pro değil de slim öneririm ileride PS5'e yönelirseniz pahalı konsol elinizde kalmasın. Fakat diyorsanız ben anca 4, 5 seneye PS5 alırım, o zaman yönelebilirsiniz Pro modeline.
Katılıyorum dediklerine.

2023 yılında Almanlardan daha güçlü olacağız 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 (!)
Amerika ne ki? Kıta olacaz hocam kıta kıtaaa.

Geri
Yukarı