Sony Vaio VGN-FZ440E Phoenix BIOS Şifre Sıfırlama

Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Phoenix BIOS'umu şifre koyup unuttuğum için güncellemek istemiştim. Sony vaio VGN-FZ440E. BIOS sürümüm R2110J7,12/21/2007. Ayrıca yazdığınız gibi chipset Intel olduğu için Intel'in download center sayfasına baktım. Sadece 900 series chipset için güncelleme yapabildim. Ama BIOS'ta hala bir şifre var. Tekrar yardımcı olursanız çok teşekkür ederim. Sabrınız için teşekkürler.

Bilgisayarı açıp BIOS yongasının modelini öğrenebilirsen bir ihtimal yardımcı olabiliriz. Fakat tavsiyem ürünü servise göndermendir. BIOS'a şifre koymaktaki amaç nedir, bunu da hiçbir zaman anlayamamışımdır...

Bilgisayarı açıp BIOS yongasının modelini öğrenebilirsen bir ihtimal yardımcı olabiliriz. Fakat tavsiyem ürünü servise göndermendir. BIOS'a şifre koymaktaki amaç nedir, bunu da hiçbir zaman anlayamamışımdır...

Recep Abi ben internette anakartın açık resmini buldum. Buradan bulabilir misin? Küçük bir ihtimali var mı bunu çözmenin ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

20120118090100MBX-165.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı