Sony Vegas Pro ile oyun montajı

Makaleler
1
Yer
Alanya, Antalya
Arkadaşlar bir "kill montage" videosu yaptım. Eleştirirseniz hatalarımı bu şekilde çözebilirim.
Herhangi bir prim kasma amacım yoktur. Zevk için montajlıyorum zaten. İyi seyirler. Video bazı yerlerde küfür içeriyor. Kesemediğim için affedin.
Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam müziklerin telifsiz olmasına dikkat et her şeyden önce. Telif sıkıntılı bir iş. Onun dışında sadece gameplay ise oyunun sesini komple kapatıp sadece müzik ekle. Bir de mesela adamları kestiğin an anlık yükseliş olsun müzikte.

Arkadaşlar bir "kill montage" videosu yaptım. Eleştirirseniz hatalarımı bu şekilde çözebilirim.
Herhangi bir prim kasma amacım yoktur. Zevk için montajlıyorum zaten. İyi seyirler. Video bazı yerlerde küfür içeriyor. Kesemediğim için affedin.
Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Görüntüleri hangi program ile kayıt ettiniz?

Görüntüleri hangi program ile kayıt ettiniz?
Nvidia "Anında Yeniden Oynatma" ile.

Hocam müziklerin telifsiz olmasına dikkat et her şeyden önce. Telif sıkıntılı bir iş. Onun dışında sadece gameplay ise oyunun sesini komple kapatıp sadece müzik ekle. Bir de mesela adamları kestiğin an anlık yükseliş olsun müzikte.
Gameplay için geniş kitleye sahip olmam lazım hocam. Kimsenin düşük aboneli bir kanalın Gameplay videosunu izleyeceğini düşünmem. Telif konusuna gelirsek, şarkı çok hoşuma gidiyordu. Zevk için yaptığımdan pek telif umrumda olmuyor (ihtar vermeyen telifler hariç). Görüşleriniz için teşekkür ederim :).

Öncelikle elinize sağlık, gayet güzel olmuş. Biraz daha hareketli olsa daha iyi olurdu. Arkaya daha aksiyonlu bir müzik, bir de BCC plugini ile güzel bir bass shake yapabilirsiniz.
Şuan ismini unuttuğum bir plugin paketi kullanıyorum. Z ile başlıyordu. Bass Shake ilgimi çekti. Kesinlikle diğer editte deneyeceğim. Teşekkürler.

Kurgu fena değil, video ilgimi çekmedi. Ama devam edin, beğendim genel olarak. Ortalama ve hatta bazı konularda bir tık üstünde sayılır.
Teşekkürler hocam :).

Geçişler daha hızlı olabilir ve düşmanı konuşturma efektiyle daha eğlenceli hale getireblirsiniz.
Hocam geçişler çok hızlı denedim fakat gözüm pek beğenmedi. 0.15 saniye geçişler. Ama birazcık ayarlarıyla oynayıp glitch geçişler deneyeceğim. Teşekkürler

Hocam BBC pluginleri için Sony Vegas Pro 16 kullanmam gerek herhalde. @hadwiger

Son düzenleme:

Geri
Yukarı