Sony WF-1000xm4 alınır mı?

Evet, elde tutulur bir sorununuz varsa. Yani fark edilir düzeyde. İade edersiniz. Fakat ben sormuştum. Mesela beğenmeme durumunda iade olmuyormuş öyle dediler. Kararsız kaldıysanız alsan mı almasam mı gibi. Ürünü oradan alanların yorumlarına bakabilirsiniz. hepsiburada satıcısından alacaksanız sanırım. Hepsiburada satıcısından alanların yorumlarına bakabilirsiniz. Genel olarak sizlere doğru bilgiyi sunuyorlar değerlendirmelerinde. İçlerinde yine cızırtı geliyor, bozuk, arızalı diyenler var. Bu onlara gelen cihazın sorunu diye düşünüyorum. Çünkü ben böyle birşeyle karşılaşmadım. İstiyorsaniz son kez Donanım haber YouTube kanalında bir video var bu ürünle alakalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzleyebilirsiniz son kez. Kulaklıktan genel olarak bahsediyor ne için alınmalı, alınmalı mı, ses kalitesi nasıl, kutudan sallayınca çıkıyor mu gibi sorulara yanıt alabilirsiniz. Zaten 14 dakika. Son kez bakmanızı tavsiye ederim.
Ben bunu izlemiştim hocam bugün. Gri olanı sipariş ettim. Yarın elinizde olur yazıyor. Bakalım. Ben de yorum yaparım geldiğinde. Çok teşekkür ederim hocam. Bi sıkıntısı olursa da değişim isterim zaten.

Ben bunu izlemiştim hocam bugün. Gri olanı sipariş ettim. Yarın elinizde olur yazıyor. Bakalım. Ben de yorum yaparım geldiğinde. Çok teşekkür ederim hocam. Bi sıkıntısı olursa da değişim isterim zaten.
Tamamdır hocam. Şimdiden hayırlı olsun. Herhangi bir soruna benzer birşey görürseniz bana da haber verin belki yanlış anlaşılmalar olabilir ufak. Çünkü bazen sorun sanabiliyoruz, olmadığı halde. Kalitesini, nasıl olduğunu, kutu içeriğini vs. bana söyleyebilme şansınız varsa aldığınızda, üründe bir sorun var mı yok mu size söylerim hocam. Kontrol ederiz. Endişeniz olmasın.

Tamamdır hocam. Şimdiden hayırlı olsun. Herhangi bir soruna benzer birşey görürseniz bana da haber verin belki yanlış anlaşılmalar olabilir ufak. Çünkü bazen sorun sanabiliyoruz, olmadığı halde. Kalitesini, nasıl olduğunu, kutu içeriğini vs. bana söyleyebilme şansınız varsa aldığınızda, üründe bir sorun var mı yok mu size söylerim hocam. Kontrol ederiz. Endişeniz olmasın.
Çok teşekkür ederim gerçekten. Çok anlayışlısınız. Sağolun. 😇

Şimdi öncelikle şunu söyleyeyim. İçinizde çakma mı gerçek mi durumu varsa çakması kesinlikle gelmiyor. Yalnızca arızalı gelebilir.
Hocam benim kulaklık baya kutulu falan geldi. Paketi falan da sağlamdı ama kulaklığın üstünde böyle iz gibi bi şey vardı. İlk defa ben açmadım yani. Onu farkettim. Denedim kulaklığı sesi falan çok iyiymiş. Ldac yi açtım ama çok bi fark hissedemedim. Şu an default bass modunda kullanıyorum.

Hocam benim kulaklık baya kutulu falan geldi. Paketi falan da sağlamdı ama kulaklığın üstünde böyle iz gibi bi şey vardı. İlk defa ben açmadım yani. Onu farkettim. Denedim kulaklığı sesi falan çok iyiymiş. Ldac yi açtım ama çok bi fark hissedemedim. Şu an default bass modunda kullanıyorum.
LDAC şuan geliştirme aşamasında diyebiliriz ama yine de fark edebiliyor. Birde Deezer gibi bir platformda deneyin isterseniz. Tabii Soundcore uygulamasından HearID vs. lazım. Kendi kulağınıza özel ayarlar yapıyor yani. Onları yapın derim. Bu arada ceza aldım ondan 1 gün yazamadım kusura bakmayın. Ben şuan HearID moduyla kullanıyorum. Kendi kulaklarıma göre yani. Kutu bantlanmış bir paketle geldiyse sorun yoktur. Açılmamıştır. Belki gözünüze öyle gelmiş olabilir. İsterseniz fotoğraf buradan yollayabilirsiniz. Yardımcı olmak adına daha kolay olur.

Ayrıca siz aldıktan hemen sonra ürüne zam geldi :D 3300 oldu her renk. Bayağı avantaja girdiğinizi söyleyebilirim hocam.

Son düzenleme:
LDAC şu an geliştirme aşamasında diyebiliriz ama yine de fark edebiliyor. Bir de Deezer gibi bir platformda deneyin isterseniz. Tabii Soundcore uygulamasından HearID vs. lazım. Kendi kulağınıza özel ayarlar yapıyor yani. Onları yapın derim. Bu arada ceza aldım ondan 1 gün yazamadım kusura bakmayın. Ben şu an HearID moduyla kullanıyorum. Kendi kulaklarıma göre yani. Kutu bantlanmış bir paketle geldiyse sorun yoktur. Açılmamıştır. Belki gözünüze öyle gelmiş olabilir. İsterseniz fotoğraf buradan yollayabilirsiniz. Yardımcı olmak adına daha kolay olur.

Ayrıca siz aldıktan hemen sonra ürüne zam geldi :D 3300 oldu her renk. Bayağı avantaja girdiğinizi söyleyebilirim hocam.

Çok teşekkür ederim Hocam. Çok sağ olun çok memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı