Sony Xperia M5 Yüksek RAM Kullanımı

menzil5453

Hectopat
Telefonu bugün aldım. Telefonda 3 gb ram var, ama bunun 1 gb'ını sistem kullanıyor. Bu çok değil mi? Ve bir de root atmak istedim. Kingroot ile ama olmadı. Telefonun usb ayarlarından izin ver diyor. Ama telefonda baktım ama usb ayarlarını bulamadım. Bu telefonda şu anda 5.0 android sürümü var. Yeni güncelleme aldığını duymuştum. Güncellemelere baktığımda çıkmıyor. Ve kamerasıda çok iyi değil. 20 mp hesapta ama Htc desire 820 kadar bile canlı resimler çekmiyor. Yani kısacası aldığıma pişman oldum gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamlar 3 Gb ram koymuş sırf senin kafan rahat olsun diye, bunun 1 gb ramini kullansın bir zahmet. Kullanmasa asıl sorun olur telefon performansını gösteremez. Kamera olayın söylediklerini doğru bulmuyorum, M5 kamerası bir g4 kadar değil ama yinede kötü demen anlamsız, bence telefonun iyi durumda boşuna heyecan yapmışsın dostum.
;)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı