Sony Xperia Sola CM 11 Kitkat Sim Sorunu

shimsegh

Hectopat
Daha fazla  
qas.jpg

Merhaba arkadaslar, uzun suredir cyanogenmod'u kullaniyorum, orjinal surumu baya sikintili olan telefonuma ilac gibi gelmisti.Hersey iyi guzel giderken cebimdeyken telefon kapanmis, acmaya calistigimda ise cyanogenmod yazisinda takili kaliyordu.Bende yaziliminda bir sorun oldu herhalde diyip bastan kurdum modu ama bu seferde kafasina gore sim kartimi gorup, gormuyor.Bazen Hizmet yok | Avea seklinde yaziyor, cok garip anlam veremedim.Bazende telefonu aciyorum hic gelmiyor, kendi kendine gene kapanip aciliyor kafasina estigi gibi yasiyor anlayacaginiz.Bilgisi olan arkadaslar yardim edebilirse cok sevinirim, simdiden tesekkurler

Son düzenleme:
orjinal 4.0.4 surumune dondum, suanlik bi sikinti cikartmadi bir kez restart yapti o kadar.bakalim, sorun yazilimsal mi donanimsal mi anlasilir herhalde.

sorunum cok daha kotulesmisti, kapatip acinca bile cekmiyordu, sim kart okumuyordu ama cwmden wipe yaptim 2-3 saattir sorun yok.ayni sorunu yasayan arkadaslar varsa konu altindan son durumu bildirecegim ben gene, simdilik test ediyorum bakalim umarim sorun cikartmaz kanser oldum :(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı