Sony Xperia XZ Premium Nasıldır?

Sony daha kendini düzeltemedi önermiyorum kamera olarak daha rakiplerinin gerisinde bir model gece çekim berbat sony en iyi kamera mercek kullanıyor ama yazılım tarafını yapamıyor ve ekran kasa oranı iyi değil kasa alüminyum değil sağlam değil xz modelindeki gibi plastik bir model gibi duruyor. Youtube de bakabilirsin ama size o fiyat bandında s8 öneriyorum alın kullanın derim.

Arkadaşlar telefonu 2800 ₺ gibi bir fiyata alacağım S8 pahalı geldi ayrıca farklı birkaç test izlerseniz XZ Premium modelinin gece performansının kötü olmadığını görebilirsiniz. Ayrıca kamerasını otomatik modda değil manuel modda kullanacağım için yazılım kısmı benim için çok önemli olmuyor çünkü ayarlarını kendim yapacağım.

Hocam aynı durumu bende yaşıyorum. Hepsiburadanın telefonunu getir kampanyasından yararlandım 900TL verdiler eski telefonuma. Hepsiburada satıcısı olduğu telefonlardan almak zorundayım. Xiaomi Mi 6 128GB Seramik kasa alacaktım ama ithalatçı garantisindeki servisin aşırı derecede sıkıntılı olması ve her forumda baya bir kötü yorum alması vazgeçirdi. Bu sebepten dolayı bende Sony Türkiye garantili olan Sony Xperia XZ Premium almaya karar verdim. Arkadaşlar güzel telefonlar önermiş ama senin 2800TL verebileceğini göz ardı etmişler. Telefon bütün kafa modellerde özellikleri taşıyor. Telefon bazı uygulamalar dışında 4K çalışmaması sıkıntı değil bence. Zaten telefonun ekranın HDR olması full hd çalıştığı zaman bile keskinlik ve renk doygunluğunun baya iyi olması anlamına geliyor. Kamera konusunda çok geride kaldığıda söylenemez. Tek sıkınıtısı o da göreceli bir durum tasarımı. Eğer tasarımını beğeniyorsan alabilirsin benim alacağım gibi şimdiden hayırlı olsun hangi telefonu alacaksan.

Hocam aynı durumu bende yaşıyorum. Hepsiburadanın telefonunu getir kampanyasından yararlandım 900TL verdiler eski telefonuma. Hepsiburada satıcısı olduğu telefonlardan almak zorundayım. Xiaomi Mi 6 128GB Seramik kasa alacaktım ama ithalatçı garantisindeki servisin aşırı derecede sıkıntılı olması ve her forumda baya bir kötü yorum alması vazgeçirdi. Bu sebepten dolayı bende Sony Türkiye garantili olan Sony Xperia XZ Premium almaya karar verdim. Arkadaşlar güzel telefonlar önermiş ama senin 2800TL verebileceğini göz ardı etmişler. Telefon bütün kafa modellerde özellikleri taşıyor. Telefon bazı uygulamalar dışında 4K çalışmaması sıkıntı değil bence. Zaten telefonun ekranın HDR olması full hd çalıştığı zaman bile keskinlik ve renk doygunluğunun baya iyi olması anlamına geliyor. Kamera konusunda çok geride kaldığıda söylenemez. Tek sıkınıtısı o da göreceli bir durum tasarımı. Eğer tasarımını beğeniyorsan alabilirsin benim alacağım gibi şimdiden hayırlı olsun hangi telefonu alacaksan.
Sağol hocam bende XZP almaya karar verdim tasarımını da şahsen beğeniyorum çerçevesiz telefonları bir kaç sefer elime aldım (s8 - s8+ g6) pek bana göre değillermiş.

Sağol hocam bende XZP almaya karar verdim tasarımını da şahsen beğeniyorum çerçevesiz telefonları bir kaç sefer elime aldım (s8 - s8+ g6) pek bana göre değillermiş.
Hocam telefon bugün elime ulaştı. Siyah rengini almıştım böyle güzel şahane bir renk olamaz piyasada hiçbir telefonda göremezsin o rengi garanti verebilirim. Telefon baya heybetli duruyor. Hız konusunda elimde bulunduğu için 6s plus tan hızlı bir telefon. Şuan aldığıma memnunum sende alma düşünce varmış gönül rahatlıyla alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı