Sony Xperia XZ Premium Nasıldır?

CeRKeZ

Hectopat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Yazılım
Arkadaşlar Sony Xperia XZ Premium hakkında ne düşünüyorsunuz? Tasarımı bence güzel telefonu elime alıp inceledim çerçeveleri resimlerdeki kadar büyük değil. Benim aklımda Samsung Galaxy S8+, HTC U11 veya Sony Xperia XZ Premium var ama teknik özellikleri bakımından Sony daha baskın geliyor. Telefonu da en az 4 sene kullanmayı planladığımdan Sony almayı planlıyorum. Sizce hangisini almalıyım? Özellikle de belirtmeliyim ki kamera benim için herşeyden önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sony bildiğim kadarıyla artık Xperia tasarımını değiştirecek, bence alma. Arkadaşın dediği gibi S8 yada Note 5 alabilirsin.

XZ Premium hoşuna gittiyse alabilirsin ben şuan XZ kullanıyorum ve memnunum performans gayet yeterli, yoğun kullanımda pil de gayet yeterli, kamera zaten çok başarılı tevsiye ederim.

Teknik özellik olarak Sony daha baskın gelmiyor. XZ Premium modelini ne kadara alacaksın? Bunlar arasından S8 öneririm, S8 Plus almak boşunadır. XZ Premium ve HTC U11 arasından ise bu modeller S8 modeline göre fiyat olarak daha ucuz telefonlar, bu ikisini de almanda bir sakınca yok.

HTC U11 128 GB Dual Sim (İthalatçı Garantili) Fiyatı

Bu modeli almanı öneririm.

Telefonu 2800tl ye alacağım ve tasarım olarak beğeniyorum s8 ise düşünce kırılır diye korkuyorum zira telefonu uzun yıllar kullanmayı planlıyorum.

sony sağlam telefon üretiyor. bir keresinde göğüs hizasında asfaltlanmış yola düştü ekranı kırılmadı ama kasası az zarar görmedi değil :D şu an z2 kullanıyorum ve bana yetiyor ama eli terleyen birisiysen hiç alma çünkü dokunmatik ekran kafayı yiyor

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı