Sony Xperia Z2 Garanti

Quidross

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle Merhabalar Arkadaşlar; Sony Xperia Z2 cihazına sahibim ve oldukça memnunum telefonu aldığımda ilk ay içerisinde (alalı 7 ay oldu) akşam %100 şarj ile oynamadığım halde ekran parlaklığı 0 wifi kapalı NFC kapalı %98 e iniyordu fakat şu sıralar hiç dokunmadığım halde wifi kapalı NFC kapalı olduğu halde bu durum %92 lere kadar geldi buda benim canımı aşırı derecede sıkmaya başladı telefonu aldığımdan beri kesinlikle farklı şarj aleti, %30 ken %40 ken şarjdan çıkarma gibi şeyleri kesinlikle yapmadım. Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlara 3 Sorum olacak. 1.'si telefonumun bu şarj durumu normal mi? (ki bence hiç değil) 2. Sorum Telefonu Teknosa'Dan aldım cihazı garantiye göndermem halinde yardımcı olunup yeni cihaz gönderme veya batarya değişimi gibi bir husus olur mu? 3. Sorum Cihaz kaç gün içerisinde gelir ve ücret talep edilir mi? Ayrıca Sorunum sadece sabaha kadar şarj tüketmesi değil yüksek grafikli oyunlar oynamama rağmen (doğrusunu söylemek gerekirse hiç oyun oynamıyorum) sabah evden %100 Çıkıyorum fakat akşam 5'te eve geldiğimde %30 lara kadar iniyor şarj bence bu imkansız çünkü göz attığım şeyler mağlum öğrencilik hali sadece tenefüslerde 10 dakikadır oda sadece whatsapp ve facebook. Şimdiden Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden Çok teşekkürler. NOT: EKRAN PARLAKLIĞI 0 WİFİ KAPALI MOBİL VERİ KAPALI NFC KAPALI halde sabaha kadar %92'ye iniyor hiç ekranı açıp saate bile bakmıyorum.

7 ay az bir zaman değil. Her zaman ilk aldığınız günkü performansı alamazsınız. Gittikçe içindeki parçalar eskiyecektir. Zamanla performans düşecektir doğal birşey. Garantiye gönderirseniz sorun bulunamadı veya yazılım güncellemesi yapıldı diyeceklerdir. İlla batarya değişsin istersen ücret ödeyerek 0 batarya servisten alabilirsin. Bu arada maksimum 20 iş günü içinde teslim etmeleri gerekiyor yasal olarak garanti servisin.

Sabaha kadar hiç bir şey yapmadan %8 düşecek kadar ne yaptım ben bu telefona canım kardeşim? Sorarım sana Arkadaşımın Z
7 ay az bir zaman değil. Her zaman ilk aldığınız günkü performansı alamazsınız. Gittikçe içindeki parçalar eskiyecektir. Zamanla performans düşecektir doğal birşey. Garantiye gönderirseniz sorun bulunamadı veya yazılım güncellemesi yapıldı diyeceklerdir. İlla batarya değişsin istersen ücret ödeyerek 0 batarya servisten alabilirsin. Bu arada maksimum 20 iş günü içinde teslim etmeleri gerekiyor yasal olarak garanti servisin.
Telefonum %15 Şarja düşünce 10 saniye içinde oyna veya oynama anında %10 a düşüyor ama yinede sen haklısın ilk günkü gibi alamam performans 10 saniye içinde %5 atması gerekiyor benim hatam bundan sonra her 3 ay'da bir telefon değiştireceğim Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı