Sony Xperia Z2 Radyo Sorunu

Yazmayabilirsin IMEI'yi. Gerek yok bence. Sony'nin kendi sitesi bu ayrıca yazsan da sorun olmaz. Otomatik düzeltme mesajını ayrı bir konuya taşıdım. Orada cevapladım.

Yazmayabilirsin IMEI'yi. Gerek yok bence. Sony'nin kendi sitesi bu ayrıca yazsan da sorun olmaz. Otomatik düzeltme mesajını ayrı bir konuya taşıdım. Orada cevapladım.
Sağ olasın kardeşim bu SwiftKey klavyenin oto yazı düzeltme ayarını nereden kapatabilir bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam Arkadaşlar. Xperiaz2 ve Samsungs 4 kameralarını karşılaştırdım. Samsung S4 çekimi bazı yerlerde daha üstündü. Neden Xperia bu kadar geri. Yoksa ben mi yanlış bir şey kullanıyorum. 20.7 mp biri 13 mp neden? Böyle bir olay bulunmakta.

Xperia Z2 :Arkadaşlar sanal tuşların arkası neden renk olarak neden somut bir renk var herkeste olan bi özellik mi? Bilgin arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar az önce güncelleme geldi ve güncelledim güncelleme sistem güncellemesiydi. Bu güncellemenin amacı neydi? Bilen arkadaşlar lütfen yardım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bende bu ayın birinde aldım z2'yi bende aynı radyo sorunu var ve ekran ışığında geçişlerde gölgelenme oluyor daha önce z1 kullandığım için kıyaslama yapabiliyorum. Sen bu sorunları hallettinmi ne gibi düzelmeler oldu yazarsan sevinirim. Birde cihaz bana biraz yavaş geldi önceki böyle değildi albümde resim geçişlerinde biraz donmalar oluyor gibi kasılmalar var sendede oldumu bilmek isterim.

Selam Arkadaşlar. Xperiaz2 ve Samsungs 4 kameralarını karşılaştırdım. Samsung S4 çekimi bazı yerlerde daha üstündü. Neden Xperia bu kadar geri. Yoksa ben mi yanlış bir şey kullanıyorum. 20.7 mp biri 13 mp neden? Böyle bir olay bulunmakta.

Xperia Z2 :Arkadaşlar sanal tuşların arkası neden renk olarak neden somut bir renk var herkeste olan bi özellik mi? Bilgin arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar az önce güncelleme geldi ve güncelledim güncelleme sistem güncellemesiydi. Bu güncellemenin amacı neydi? Bilen arkadaşlar lütfen yardım.

S4-Z2 karşılaştırmasını bilmem ama S5 16 MP olmasına rağmen lens kalitesi sayesinde fotoğraf çekimi bakımından Z2'nin önünde. Bunu izlediğim kıyaslamalara bakarak söylüyorum, siz de izleyebilirsiniz Youtube'da bir çok inceleme mevcut.

@Cryptic Hangi çözünürlükte yapılmış çekimler ? Z2'nin en kaliteli çekimi 20 MP'de vermediğini biliyorsunuz umarım. 20MP moda alınıp yapılmış olan çekimler doğru karşılaştırma sonucunu vermez.

Camera comparison: Sony Xperia Z2 vs Samsung Galaxy S5, LG G2, HTC One (M8), iPhone 5s - Conclusion

Bu testi inceleyebilirsin. 20 MP'de çekim yapılmasına rağmen S5 ile birlikte birinciliğe oturmuş. En iyi çekim yaptığı 13 MP ya da 8MP'e alınsaydı ikiye katlardı S5'i.

Ayrıca lens kalitesi değerlendirmen gerçek dışı. @Latios'un dediği gibi Lumia 1020 ve 1520'dir Z2'nin rakibi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı