Sony Xperia Z2 Radyo Sorunu

Mail atın o zaman.

Valla kardeşim ben acemiyim tam olarak bilmiorm linkini atarsanız gerşsini bulurum. Bu arada kılavyede takılma olayı sizlerde var mı? Önceden s4 kullanıordum böyle bi olayla karşılaşmadım kılavyesi gayet hızlıydı takılma olmuordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun yine bir sorun buldum. Şarz soketi'nin kapağını kapatıyorum. Ardından 10 saniye sonra kendiliğinden aralanıyor. Adeta kapatınca vakum yapıyor ve baskıyla geri itiyor .

Başvuru formu - Sony Smartphones (Turkey)

Bu formu doldurun. Tüm sorunlarınızı yazın. Klavye olayını bilemiyorum dün güncelleme geldi. Ben SwiftKey kullanıyorum. O yüzden normal klavyenin durumunu bilmiyorum. Sorun varsa onu da belirtin mailde güncellemeden sonra takılmaya başladı diye.
Peki sorunları belirttigimizde kesin olarak çözüm buluyorlar mı?

Hayırlı olsun yine bir sorun buldum. Şarz soketi'nin kapağını kapatıyorum. Ardından 10 saniye sonra kendiliğinden aralanıyor. Adeta kapatınca vakum yapıyor ve baskıyla geri itiyor .
Bu sorunla henüz karşılaşmadım sizin şansınıza demek ki peki sizin kılavyede geride kalma var mı ?

Hayır yok .teknik servise göndermem gerekiyor.ilk 1 ay icindeyim değişim talebim var. 1 ay gecmediyse gönder bence iyice soğudum.

Off sony ile kavga etdim :) neyseki şimdi sorunumu kendim cözdüm iyi bir deneyim oldu benim icin. Başınıza gelirse uygulayın cok önemli bir yer o bölge. Su gecirdi demeyin sonra, buna sebeb olan o kadar ufak toz parcaları. Siz kapağı kapatıyorsunuz kapak geri acılıyor yada aralanıyor ıse kulak pamuğunu az nemlendirerek bütün tozları almanızı öneririm, contanın aralarına kadar temizleyin şuanda kapadım geri acılmadı saygılar.

Teşekkür ederim kardeşim bende böyle bir sorun çıkmadı dediğim gibi sadece ekran otomoği kendi kendine bastırdu o sorunlada binde bir karşılaştırma PowerPoint taşından kitleyi açtığımda sorun düzenliyor şuan için tek sorunum o bu nedenle değişim talebinde bulunan yaparlardı.?

SwiftKey İ indirdim süper hızlı bi klavye baya hızlı tşk egemen kardeşim bi tek otomatik yazı düzeltmeye kaldıramadım :)

Teşekkür ederim kardeşim bende böyle bir sorun çıkmadı dediğim gibi sadece ekran otomoği kendi kendine bastırdu o sorunlada binde bir karşılaştırma PowerPoint taşından kitleyi açtığımda sorun düzenliyor şuan için tek sorunum o bu nedenle değişim talebinde bulunan yaparlardı.?

SwiftKey İ indirdim süper hızlı bi klavye baya hızlı tşk egemen kardeşim bi tek otomatik yazı düzeltmeye kaldıramadım :)
Dün indirdim. Size de önericektim 10 dakkika evvel. Ama telefon kapağıyla ilgileniyordum, ücretsiz olmuş başarılı bir program.

Başvuru formu - Sony Smartphones (Turkey)

Bu formu doldurun. Tüm sorunlarınızı yazın. Klavye olayını bilemiyorum dün güncelleme geldi. Ben SwiftKey kullanıyorum. O yüzden normal klavyenin durumunu bilmiyorum. Sorun varsa onu da belirtin mailde güncellemeden sonra takılmaya başladı diye.
Kardeşin buraya göz attım ıme istiyor güvenilir bir yer mi?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı