Soru bankaları çok pahalı

Kitapseç'ten çok daha uyguna alış-veriş yapabilirsin.
Bir arkadaş bu konuyla ilgili grafik tablet fikrini önermişti. Ondan da alabilirsin. Herhangi bir işletim sistemi yok. Bilgisayara bağlıyorsun. Tabletin üzerine yazı yazıyorsun ve bilgisayar ekranına yansıyor.
Birçok yayınevi kitapların çözümlerini herkese açık bir şekilde yayımlaması nedeniyle kitaplara ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabilirsin. Telegram gruplarında da pdf olarak kitaplar mevcut. Dediğinm yolla sorularını rahatça çözebilirsin.
Kitapseç ile sorun yaşayan birçok arkadaşım var. Ben hiç alışveriş yapmadım oradan. Ayrıca ekrana bakarak paragraf okursanız sene sonu gözlerin perti çıkar.

Kitapseç ile sorun yaşayan birçok arkadaşım var. Ben hiç alışveriş yapmadım oradan. Ayrıca ekrana bakarak paragraf okursanız sene sonu gözlerin perti çıkar.
Kitapseç ile düzenli kitap alırım. Yaklaşık olarak 40-50 tane kitap almışımdır. Bir kere de sorun yaşamadım.
Sadece pandemi döneminde artan yoğunluk nedeniyle siparişler geç hazırlanmıştı.

Kitapseç kargo hızı rezalet. 10-15 gün bekliyosun en az.
Hocam kargom 4 gün içerisinde geldi benim. Sanırım değişkenlik gösterebiliyor.

Kitapseç ile düzenli kitap alırım. Yaklaşık olarak 40-50 tane kitap almışımdır. Bir kere de sorun yaşamadım.
Sadece pandemi döneminde artan yoğunluk nedeniyle siparişler geç hazırlanmıştı.
Hocam benim alışverişim olmadığımdan arkadaşlarımdan örnek verdim. Siparişleri bir türlü gelmemişti ve iade almışlardı en son. Tümü öyleydi, dediğiniz olay olabilir.

Hayat pahalı anlıyorum da bence hocalarında kısa yoldan zengın olma hayallerı var gıbı. Soru Bankası Basım Ücretleri » KUTLU YAYINEVİ – göksel sözcükleriñ yayıncısı bu sıteyı ınceledım. 312 sf renklı soru bankası 1000 adet basım fıyatı tek kıtap ıcın 43.5 TL gelıyor. Kaldıkı bu yayınevlerı belkıde 300 bın 400 bın basıtırıyor ve malıyetı daha da dusuruyorlar. Anlamıyorum 300 sf bır kıtap nasıl 120 150 160 TL rakamlarına ulasıyor. Bu kadarı da ınsanfsızlık bence ve dusun sen bunu her sene basacaksın.

Hayat pahalı anlıyorum da bence hocalarında kısa yoldan zengın olma hayallerı var gıbı. Soru Bankası Basım Ücretleri » KUTLU YAYINEVİ – göksel sözcükleriñ yayıncısı bu sıteyı ınceledım. 312 sf renklı soru bankası 1000 adet basım fıyatı tek kıtap ıcın 43.5 TL gelıyor. Kaldıkı bu yayınevlerı belkıde 300 bın 400 bın basıtırıyor ve malıyetı daha da dusuruyorlar. Anlamıyorum 300 sf bır kıtap nasıl 120 150 160 TL rakamlarına ulasıyor. Bu kadarı da ınsanfsızlık bence ve dusun sen bunu her sene basacaksın.
Bu soru bankalarını gördükten sonra kafama şunu koydum: Bir gün soru bankası yayını açmayı düşünmeliyim. Ciddi para var bu işte, hocaları ödesen dahi.

Yeni konular

Geri
Yukarı