Sorunlu RTX 2070 Super alınır mı?

Arkadaş 3000 TL'ye satıyor indirim istemeyi düşündüm 2.500 TL gibi fiyata alınabilir mi? Test edip alabilirsiniz falan dedi.
Fiyat çok düşük geldi.
Reballing yapmış olabilir o kartın yanına bile yaklaşmanı tavsiye etmem. Alırsan 2500TL elinde kalabilir fakat almazsan çok şey kaybetmezsin. Ekran kartı sıfır alınmalı fikrindeyim ben.

Son düzenleme:
Uğraşmaya değmez. Fan bir şekilde temin edersiniz amacı ezilmeler çok kötü. Pin girişlerinin de çalışıp çalışmadığından emin değilsiniz bence uğraşmaya değmez.

Arkadaş fan durumunu halletmiş zaten test edip alınabileceğini belirtmiş alırsam GET ile test edip alacağım.

Yalnız alsan denemelerini kayıt altına al. Dolandırıcılar var çalışmadığı halde satıyor deneme olarak bozuk çıktığı zaman suçu senin üstüne atıyor bir mahkemeye de verdi mi senden tazminat alıyor. Bence işe girişsen dahi kayıt altına al her şeyi telefonuna.

Fiyat çok düşük geldi.
Rebailling yapmış olabilir o kartın yanına bile yaklaşmanı tavsiye etmem. Alırsan 2500TL elinde kalabilir fakat almazsan çok şey kaybetmezsin. Ekran kartı sıfır alınmalı fikrindeyim ben.

Sistemimde bulunan RTX 2060 Super var daha 3 hafta önce 2.800 TL'ye aldım. 5 aylık kart garantisi hala mevcut.

Sistemimde bulunan RTX 2060 Super var daha 3 hafta önce 2.800 TL'ye aldım. 5 aylık kart garantisi hala mevcut.
RTX 2060 Super bir ekran kartın varsa hiç bulaşma böyle bir ekran kartına.

Dostum ekran kartın var zaten. Her yeri yamulmuş Reballing, Mining yapılma olasılığı olan bir kartı bir tık daha iyi performans veriyor diye almanı tavsiye etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı