Sosyal hakkında yapıcı eleştiriler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@24099 bu sorunlarıma cevap istiyorum. Özellikle ikincisine.

Herkes böyle cevap verse forum zirve yapacak ama...

Dolar işin biraz geyiğinde kalıyor. Ama programlama kısmında dediğiniz doğru. Verilmiş güzel cevaplar var ama hep aynı soru gelince insanın yazası gelmiyor. Güzel cevaplar bir konuda toplanmalı ve ilgili kategoride pinlenmeli belki.

Moderasyonun pek zamanı olmuyor ama gönüllü bir üyemiz yapmak isterse biz seve seve yardımcı oluruz.

1. Bazı kişiler moderatörlerle işbirliği yapıyor ve bu yüzden sırtım yere gelmez düşüncesinde.
Kesinlikle buna katılıyorum, geçenlerde başıma geldi. Benden yüksek mesaj sayısına sahip olan ismi lazım olmayan birisiyle tartıştım, hiçbir şekilde uygunsuz üslup kullanmadım o şahıs bana ''çöp'' kelimesini kullandı ve ceza almadı, ben ne hikmetse düzgün kelime seçtiğim halde uygunsuz ceza aldım.

Herhalde tartışılan kişi yüksek mesajlı olunca istediğin kadar düzgün yaz o yazdığın kelimelerden birisi hakaret olarak sayılıyor, gülünç Diyecek başka birşeyim de yok, önceden böyle değildi bu site, buradan moderatörler ve yüksek mesajlı arkadaşlar arasında gruplaşma olduğunu bariz anlayabiliyoruz. O moderatöre de diyecek birşey bulamıyorum, Allaha havale ediyorum ne diyeyim. Gerçekten çok sinirim bozulmuştu.

İsterseniz konuyu da bulur, atarım kanıtlarıyla.

Keşke katkıda bulunan ibaresi kaldırılmasaydı. İşimize çok yarardı.

Sonunda geldiniz be hocam. Benim tek eleştirim, moderatörlerin daha insanların söyleyecekleri bitmeden konuyu kilitlemesi. Mesela dün açtığım bu konunun neden kilitlendiğini anlamadım, belki başka bir cevap gelecekti ve ben sorunumu çözebilecektim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…