Sosyal hakkında yapıcı eleştiriler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim şikayetim Recep Baltaş'ın bazen ağır sözlerde bulunması, ben birine boş adam dediğim için 1 gün ceza almıştım.
Empati yap biraz. Adam sadece Technopat'ta değil, CHIP forumlarında da yıllarca sorun çözdü. Bazen öyle tipler geliyor ki yanında sorsa sorusunu kafa göz dalarsın. Düzgün sormadıkları için deliriyor haliyle. Mesela aşağıdaki konu, yanımda olsa döverdim konu sahibini. Ben 2 ayda çok sıkıldım Sosyal'den, adam 10 yılı aşkın bu işin içinde.

Minecraft ekran kartını bozuyor mu? | Technopat Sosyal

Biz moderatörlerden korkmak istemiyoruz. Şu an çoğu kişi korkuyor. Biz sizleri abi olarak görmek istiyoruz...
Eskisi gibi olsaydı emin ol bu konuları açamazdın. Hem, niye korkuyorsun ki? Geçici ceza almaktan mı?

Raporlayabilirsiniz. Benim de uyarılmam gerekiyor herkes gibi.

Hocam yanlış anlamayın, bu konu yüzünden aldınız mı? :D :D

@Yamete Kudasai istediği kadar sinirlenebilir, bu ona hakaret etme hakkı vermez değil mi? Ben de hakaret cezamı beni sinirlendiren bir insana söylemiştim.

Ben de bir kaç bir şey yazmak istiyorum;

-Tarih kategorisi gelsin artık.
-Ben insanlara bir şeyler anlatmak istiyorum ancak sebebini bile açıklamadan reddediyorlar. Nedir diye bir blog sayfası oluşturdum, ilk olarak Kapitalizm nedir adında bir yazı yaptım. Şimdi ise Komünizm nedir diye bir yazı yapmak istiyorum ancak reddediliyor. Bıktırmaya başladılar artık.
Bir tek benim sorunuma cevap verilmeyecek sanırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı