Sosyal izolasyon yapmak doğru olur mu?

Makaleler
44
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Beyhan Budak adlı bir klinik psikolog var. 21 gün kuralı hakkında gerekli bilgiler veriyor. Attığım linkteki belirdiğim yani başlattığım noktadan 2 dakikasını izleyip, ondan sonra yorum yaparsanız sevinirim.

Sosyal izolasyon yapmak istiyorum 21 gün boyunca. İstisna durumlar hariç aramak, mesaj atmak, mail atmak vb. gibi şeyler yapmak istemiyorum. Kendi içime kapanmak sizce iyi olur mu? Bu şekilde bir yere varabilir miyim?

İstisna durumlar dedim ancak zaten benimle konuşan kalmadı. Aramalarıma cevap vermiyorlar, mesaja görüldü atıyorlar veya telefonu açıp azarlıyorlar. Gücüme gitti artık. Bu dediğim konudaki fikriniz nedir? Bunu gidip daha başkasına sormadım. Dün başlayayım derken pot kırdım. İzlediğim videoda bir şey ters gittiği zaman yeniden 21 gün kuralına yeniden başvur diyor.

İyi Sosyaller.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Beyhan budak adlı bir klinik psikolog var. 21 gün kuralı hakkında gerekli bilgiler veriyor. Attığım linkteki belirdiğim yani başlattığım noktadan 2 dakikasını izleyip, ondan sonra yorum yaparsanız sevinirim.

Sosyal izolasyon yapmak istiyorum 21 gün boyunca. İstisna durumlar hariç aramak, mesaj atmak, mail atmak vb. gibi şeyler yapmak istemiyorum. Kendi içime kapanmak sizce iyi olur mu? Bu şekilde bir yere varabilir miyim?

İstisna durumlar dedim ancak zaten benimle konuşan kalmadı. Aramalarıma cevap vermiyorlar, mesaja görüldü atıyorlar veya telefonu açıp azarlıyorlar. Gücüme gitti artık. Bu dediğim konudaki fikriniz nedir? Bunu gidip daha başkasına sormadım. Dün başlayayım derken pot kırdım. İzlediğim videoda bir şey ters gittiği zaman yeniden 21 gün kuralına yeniden başvur diyor.

İyi sosyaller.

21 gün değil her gün öyle yapacaksın benim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı