Kendimi insanlardan kısmı izolasyon yapmak istiyorum

Makaleler
45
Merhaba,

İnsanları sürekli arayarak rahatsız ettim. Sonradan pişman oldum ama biraz insanlar normal olarak karşılayana kadar kısmı olarak izolasyon yapsam iyi olur mu? Bir de kendinle alakalı olmayan sorular soruyorsun diyenler falan var. Evet, kendi işime yaramayan şeyleri araştırıyorum. Ama merak ediyorum.

Belki söylemişimdir bilmiyorum; PC mühendisi öğretim üyeleriyle tanışıyorum. Ben başka şehirde, onlar başka şehirde. Mesela sohbet ediyorum ama bilgisayar konusundan uzak. Bana tolerans gösteriyorlar. Ama yine de tanımadığım kişilerle görüşmek oluyor. Bu da mı gereksiz sizce?

Ciddi bir davranış mı sergilemem gerek? Öğretim üyeleri falan bana boş gelmeye başladı. Ömrü hayatımda belki hiç yüz yüze görüşmeyeceğim kişilerle konuşmak absürt gelmeye başladı. Elbette bilgisayarla alakalı sohbetimiz oluyor ama az bir kısım. Ha böyle demişken gece gündüz konuşmuyorum, arada bir oluyor.

Asıl olaya gelecek olursak, benim izolasyon yapmam gerekiyor mu? En azından kendime çekidüzen vermek gerekir diye düşünüyorum.

İyi sosyaller.

Geri
Yukarı