Sosyal medya için telefon önerisi

Kerem.K

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
-Sosyal medya kullanan birisi olarak soruyorum-
S23 parasını hak eden efsane bir telefon ama sosyal medya deyince insanın aklına direkt iPhone geliyor çünkü optimizasyon orada var.
S23 parasına alacağın iPhone'ya 11 ya 12 bunlar da çok yeni telefonlar değil ve normal şartta S23 kamerası daha iyi.
S23 One UI 5.1 ile optimizasyon çözdü mü?
Bir de iOS kadar akıcı bir kullanım sunar mı?
O fiyatta başka telefon da yok zaten.
(Telefona yazılımına alışmak dert değil)

S23 parasını hak eden efsane bir telefon ama sosyal medya deyince insanın aklına direkt iPhone geliyor çünkü optimizasyon orada var.
Android'lerin geri kalanından çok daha iyi bir yükleme kalitesine sahip eğer Instagram için soruyor iseniz.
S23 parasına alacağın iPhone'ya 11 ya 12 bunlar da çok yeni telefonlar değil ve normal şartta S23 kamerası daha iyi.
Çok ama çok daha iyi, bir iPhone almak için mahrum kaldığınıza pişman olursunuz.
S23 One UI 5.1 ile optimizasyon çözdü mü? Bir de iOS kadar akıcı bir kullanım sunar mı?
One UI 5.1, iOS kadar akıcı değil ancak bu, daha eski veya düşük modellerde gün yüzüne çıkar. 8 Gen 2'de akıcı çalışıyor. Çok verimli ve performansı yüksek bir çipset.

Hâlâ İOS ile aynı düzeyde olmasa da OneUI sosyal medya optimizasyonu konusunu baya ilerletti. Diğer birçok markadan çok daha başarılı artık bu konuda.(Sadece S serisi ve onda da sadece S21 ve sonraki modellerde geçerli. FE'ler dahil mi bilmiyorum)

ikinci elden IPhone 12 serisine bakın eğer sizin için ana kriter onlarsa ancak üst seviye android cihazlarda öncesi kadar sıkıntılı değiller aklınızda bulunsun.

-Sosyal medya kullanan birisi olarak soruyorum-
S23 parasına alacağın IPhone'ya 11 ya 12 bunlar da çok yeni telefonlar değil ve normal şartta S23 kamerası daha iyi.
S23 One UI 5.1 ile optimizasyon çözdü mü?
Bir de iOS kadar akıcı bir kullanım sunar mı?
O fiyatta başka telefon da yok zaten.
(Telefona yazılımına alışmak dert değil)

S23 güzel cihazda sosyal medya kalitesi Android'in dezavantajlarından biri. Sosyal medya ağırlıklı bir kullanım varsa ikinci el 12 Pro bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı