Sosyal medya sitesi nasıl olmuş?

Merhaba, arkadaşımın yapmış olduğu bir site var. Daha çok Reddit ve Twitter'a benziyor.
metw

Yanlış hatırlamıyorsam Front-End'de JS, HTML, CSS Back-End'de SQL kullanmıştı.

Siteye girdiğinizde birkaç kişide (ben dahil) banner kısmında GIF olduğunu görebilirsiniz. Biz arkadaş kategorisinden yararlandık siz ne yazık ki sadece resim koyabilirsiniz. Neyse çok uzattım site hakkında iyi-kötü yorumlarınızı bekliyorum.
Katıldım şu an inceliyorum. Güzele benziyor.

Atabilir misiniz?
1663489923155.png

Hocam çok bilmiyorum bu konuları, farklı şekilde atacaksam söyleyin.

@Vorfell
Arkadaşla konuştuk attıklarınıza göre sorun olmadan girmeniz gerekiyor. Gerçekten garip. Yardımınız için teşekkürler başka biriside sizinki gibi sorun yaşarsa detaylı bir inceleme yapacağız tekrardan teşekkürler.

@Vorfell
Arkadaşla konuştuk attıklarınıza göre sorun olmadan girmeniz gerekiyor. Gerçekten garip. Yardımınız için teşekkürler başka biriside sizinki gibi sorun yaşarsa detaylı bir inceleme yapacağız tekrardan teşekkürler.
Hocam bütün uzantıları kapatıp kayıt oldum. Sorun çözüldü, teşekkürler.

Merhaba, arkadaşımın yapmış olduğu bir site var. Daha çok Reddit ve Twitter'a benziyor.
metw

Yanlış hatırlamıyorsam Front-End'de JS, HTML, CSS Back-End'de SQL kullanmıştı.

Siteye girdiğinizde birkaç kişide (ben dahil) banner kısmında GIF olduğunu görebilirsiniz. Biz arkadaş kategorisinden yararlandık siz ne yazık ki sadece resim koyabilirsiniz. Neyse çok uzattım site hakkında iyi-kötü yorumlarınızı bekliyorum.
HTML CSS JS ve SQL harici başka birşey kullanılmadığına emin misiniz framework/kütüphane gibi? Kullanıldıysa isimlerini atabilir misiniz neler kullanılmış merak ettim. Güzel olmuş eline sağlık arkadaşın.

Geri
Yukarı