Sosyal medyada "seni parçalarına ayırırım kurşun sudan ucuz" lafını nereye şikayet ederim?

Evet savcılığa şikayet edebilirsin. Yorumu ve profilin fotoları da elinde bulunsun ne olur ne olmaz. CİMER de sanırım aynı işi görür ama işleme alınması uzun sürebilir.

Geçmiş olsun, savcılık veya CİMER'e şikayet edin direkt. Her türlü bilgiyi de elinizde tutun (profil foto, olay tarihi, yorum vs.).

Ben herkesin ''bi cacık çıkmaz bu işten, salla'' demesini beklerken herkes savcılığa git demiş. Keşke bunu bende bilseydim. Nenemin ayak parmağına kadar söven kişileri hatırlıyorum...

Ben herkesin ''bi cacık çıkmaz bu işten, salla'' demesini beklerken herkes savcılığa git demiş. Keşke bunu bende bilseydim. Nenemin ayak parmağına kadar söven kişileri hatırlıyorum...
Bir şey oluyor mu ki? Ülke sağolsun bir şey olmayacağını düşünüyorum. Sokakta kadın kesene, kezzap fırlatana veya türlü türlü iğrenç şeyler yapanlara bir şey olmuyor, sanalda laf atan birine bir şey olması daha zor duruyor.

Savcılığa şikayet edebilirsin. Tehdit var.
Evet savcılığa şikayet edebilirsin. Yorumu ve profilin fotoları da elinde bulunsun ne olur ne olmaz. CİMER de sanırım aynı işi görür ama işleme alınması uzun sürebilir.
Devaminda engeli bastığına göre gölgesinden bile korkan tipin tekidir. Karakola gidin yönlendirirler, kapısına gittiklerinde aman dilemeye başlar.
Geçmiş olsun, savcılık veya CİMER'e şikayet edin direkt. Her türlü bilgiyi de elinizde tutun (profil foto, olay tarihi, yorum vs.).
EGM'nin online ihbar bölümüne şikayeti ilettim. Şahısın profil fotoğrafını, sosyal medya profilini, yazdığı yorumu benim yorumumla beraber ilettim. Saati de x saat ile x saat aralığı diye belirttim. Eğer 1 ay içinde sonuçlanmazsa yüksek ihtimal Cumhuriyet Savcılığı'na giderim.

Son düzenleme:
EGM'nin Online ihbar bölümüne şikayeti ilettim. Şahısın profil fotoğrafını, sosyal medya profilini, yazdığı yorumu benim yorumumla beraber ilettim. Saati de X saat ile X saat aralığı diye belirttim. Eğer 1 ay içinde sonuçlanmazsa yüksek ihtimal cumhuriyet savcılığı'na giderim.

Büyük ihtimal onlar savcılığa ileteceklerdir ama olmazsa dediğiniz gibi yapın. Umarım çok uğraştırılmazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı