Sosyal medyanın artık bir çöp olması

Keşfetimi yabancılarla doldurdum, ayrıca YouTube Shorts'da daha güzel algoritma inşa edebilirsiniz. Instagram çöp, Türkiye'deki TikTok'tan laf açmam bile.
Shorts kısmı da biraz saçma aslında. Yeni açılmış hesaplarda bizim milletin yüz kızartıcı lafta vatan, millet öven videolarını öneriyor. Tabii bu halkın genelinin saçma ve lafta milliyetçiliği ile alakalı da olabilir.

Shorts kısmı da biraz saçma aslında. Yeni açılmış hesaplarda bizim milletin yüz kızartıcı lafta vatan, millet öven videolarını öneriyor. Tabii bu halkın genelinin saçma ve lafta milliyetçiliği ile alakalı da olabilir.

Disslike, disslike, bu kanalı önerme, bu kanalı önerme vs. yapmak lazım. Ayrıca yabancı videolarını kendiniz arayıp izledikçe Shorts'ta da yabancı videoları olacak. TikTok'ta daha beterlerini gördüm.

Sosyal medya Türkiye'de yanlış kullanılıyor. Dünyada akılcı şekilde kullanılıyor.

Haklısınız. Yabancıların içeriklerinde aldığım zevki Türk içeriklerinde o zevkin %1'ini bile alamıyorum. Dost Kayaoğlu'nun incelemeleri yabancı kanalların zevkini yine veriyor ama yeni incelemenin gelmesi aylar sürüyor. Tek düzgün kalan teknoloji forumları umarım onlar da çöp olmaz. Sosyal'de saçmalıklar biraz daha az oluyor çünkü güzel bir moderasyon var ve bu saçma olayları engelliyor. Sosyal > tüm sosyal medya platformları.

1000KITAp uygulaması kullanıyorum okumak istediğim kitaplar hakkında ön bilgi edinmek ya da ne okusam diye araştırma yapmak için orada bile insanların %90'ı kitap okumayan kitle Instagram da herkesin gönderisini ve hikayesini gizle bayağı rahat edersin TikTok gibi saçma sapan uygulamaları da kullanmayın.

Geri
Yukarı