Sosyal medyanın artık bir çöp olması

teyfik3214

Picopat
Daha fazla  
Evet ilk önce Instagram'dan başlayalım saçma sapan TikTok fenomenleri saçma sapan tiplerin Instagram'da video çekmesi.
Af edersiniz orasını burasını göstermesi :) TikTok gelecek olursak dilenci yuvası maalesef.

Görüşlerinizi alayım arkadaşlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ilk önce Instagram'dan başlayalım saçma sapan TikTok fenomenleri saçma sapan tiplerin Instagram'da video çekmesi.
Af edersiniz orasını burasını göstermesi :) TikTok gelecek olursak dilenci yuvası maalesef.

Görüşlerinizi alayım arkadaşlar :)

Birkaç sene önce de böyleydi zaten. Düzeleceğini sanan da aptalın tekidir. Düzelmeyecek hatta daha da kötüye gidecek. Sosyal medya insanların gündelik yaşantılarında karşılaştığı olayları paylaşmaktan çok duyar kasma yerine dönüştü artık.
Ayrıca yabancılar hala güzel içerikler üretiyor sorun bizim Türklerde.

Artık Technopat Sosyal dışında herkese açık hiçbir yere bakmıyorum. Önceden Discord'a bakardım. Şimdi sunucuların fotoğraf kanalları saçma sapan "bu mesajı başka sunucuya atın LoL", kedi fotoğrafı, saçma sapan kız resimleri gibi şeylerle doldurulduğu için ona da bakmayıp sadece mesajlaşma amaçlı kullanıyorum Discord'u da. Yani denecek bir şey yok. Neredeyse hepsi çöplüğe döndü sanırım artık. Bir de bu saçma şeyleri izleyenlere bir şey demek bile istemiyorum. Sınıfta telefonla oynayanların ekranına baksam 10 kişiden 7'si saçma sapan kızlara falan bakıyor.

Geri
Yukarı