Sosyal medyanın artık bir çöp olması

YouTube Shorts'da daha güzel algoritma inşa edebilirsiniz.

-YouTube shortta da artık TikTok videoları yüklüyorlar eğer bir arkadaşınızla ortak bir hesap kullanıyorsanız bir anda CPU'nun nasıl üretildiğinden, atarlı gençlerin kız kavgaları videoları çıkabiliyor. Benim önerim (kişisel tercihinizdir) TikTok videolarını YouTube'da izlemeyin ya da başka hesaptan izleyin.

Sosyal medya tamamen aptal ve çöp insan yuvası. Bu yıllardır böyle.

-Açıkçası gerçekten çok kaliteli kanallar var (heleki yurt dışında).

Instagram uzun bir süredir öyle zaten, içerik çöplüğü haline geldi. Saçma sapan gönderilerle dolu, algoritması bozuk. Keşfette hiç alakam olmayan gönderileri görüyorum sürekli.

-Gerçekten Instagram'ın keşfet algolitması çok saçma video olmadığındandır diye düşünmek istiyorum.

Hocam teknoloji forumları dışında internette doğru düzgün yer kalmadı burayı sonuna kadar savuncağız.

-Technopat ekibinin bu konuda gerçekten başarılı olduğunu düşünüyorum erkekler soruyor diye ayrı bölüm açmak gibi çok basit ve etkili bir çözüm ayrıca her zaman karşımıza çıkmadığı için ara sıra girmek de eğlenceli oluyor.

Söylediklerinize katılsam da bazı komik videolar ve faydalı videolar var. Birçok kişinin güzelliğiyle ve parasıyla hava bastığı mekan. İhtiyacın olduğu kadarını ve keyfine göre olanını kullanmak en iyisi.

Haklısınız. Ara sıra kaliteli içerikler olabiliyor. Mesela YT Shorts'a bilgisayar çalışırken X parçasını çıkarırsak ne olur diye videolar paylaşıyorlar ve izlemesi zevkli oluyor.

Haklısınız. Ara sıra kaliteli içerikler olabiliyor. Mesela YT Shorts'a bilgisayar çalışırken X parçasını çıkarırsak ne olur diye videolar paylaşıyorlar ve izlemesi zevkli oluyor.

Evet bende kripto para ile ilgili video çeken arkadaşlar vardı bayağı yardımcı oluyorlar.

Technopat ve YouTube dışında başka bir şey kullanmıyorum. Telefonumda halende yukluler Instagram, Facebook ama bildirimlerini engelledim. WhatsApp'ı da mesajlaşmak için zaten öyle 7/24 mesajlaşan biri değilim ayda yılda bir 10 dakika WhatsApp kullanıyorum. TikTok, kwai diye bir meret daha çıkmış bildiginiz TikTok'un çakması ikisi de çöp platform.

Technopat ve YouTube dışında başka bir şey kullanmıyorum. Telefonumda halende yukluler Instagram, Facebook ama bildirimlerini engelledim. WhatsApp'ı da mesajlaşmak için zaten öyle 7/24 mesajlaşan biri değilim ayda yılda bir 10 dakika WhatsApp kullanıyorum. TikTok, kwai diye bir meret daha çıkmış bildiginiz TikTok'un çakması.

Lütfen. Yeni sosyal medya platformu çıkmasın. Yalvarıyorum. Çıkarmayın şu çöpleri. Türk insanından bıktırıyor.

Geri
Yukarı