Çözüldü Sosyal üyelerinin açtığı konunun bildirimi neden geliyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mimar20

Hectopat
Bana neden bildirim geldiğini anlamadım, sebebini bilen var mı? İlk defa böyle bir bildirim aldım.

1673052893520.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Horizan çekilişine katıldım. Çok istiyordum ve bana çıktı. Ne bildirim geldi ne başka bir şey açık olmasına rağmen bildirimler. Çekiliş sahibi de 23.50 de açıklayıp 20 dk beklemiş sadece. Ben de öğrenciyim, YKS' ye hazirlanıyorum, ders çalıştıktan sonra kafa da kalmamış unutmuşum çekilişi, bakamadım. Yedek arkadaşa gitti. Belki o daha çok istiyordur daha mutlu olmuştur. İyi eğlenceler ona ben de ağladığım şeylerin yanına bunu da koyarım artık.

Horizan çekilişine katıldım. Çok istiyordum ve bana çıktı. Ne bildirim geldi ne başka bir şey açık olmasına rağmen bildirimler. Çekiliş sahibi de 23.50 de açıklayıp 20 dk beklemiş sadece. Ben de öğrenciyim, YKS' ye hazirlanıyorum, ders çalıştıktan sonra kafa da kalmamış unutmuşum çekilişi, bakamadım. Yedek arkadaşa gitti. Belki o daha çok istiyordur daha mutlu olmuştur. İyi eğlenceler ona ben de ağladığım şeylerin yanına bunu da koyarım artık.
Bahsettiğim bildirim uygulamaya girmeden direkt olarak telefona gelen bildirimler. Hepsini açtım ne mail geliyor ne başka bir şey. Gelen bildirim de 10 saat öncesi için oluyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı