Sosyal Üyelerinin Fatura Tutarları

5 kişilik ev Eylül ayı:
Elektrik: 80₺
Su: 70₺
Doğalgaz: 70₺

Ayrıca daha yeni bu faturaları yatırmaya gittim, nedense elektrik borcu çıkmadı.

Elektrik 155 TL (tokide oturuyoruz fatura 2 aylık.)
Doğalgaz 24 TL
Su 23 TL

3 kişi kalıyoruz günün 3/1 lik bölümünde evde 2 TV ve 2 pc açık.

2019 Eylül ayı;
Elektrik: 80
Su: 40
İnternet: 86
Doğal gaz: yok 😄

Evde 4 kişiyiz, su ilk defa ucuz geldi vay be. Doğal gaz yok çünkü Mersin'in hava şartlarına göre kışın üşümezsiniz. En soğuk olduğunda bile +3 oluyor. Soba ve Doğal gazı kullananları anlamıyorum nasıl bu derecede kullanıyorsunuz ya. 😂 Sırf masraf.

Buz dolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kettle, televizyon, uydu alıcısı bunlar var mı evde?

Varsada çoğu kullanılmıyordur ya da seyrek kullanılıyordur. Haftada bir elektrik süpürgesi, çamaşır makinesi bulaşık makinesi açınca 90 civarı geliyor komşuya, çok az diye imreniyorum. 150-200'ü buluyor benim. Evde TV hiç açılmıyor, kettle yok. Ama klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ütü falan yetiyor.

Diğer evimde apartmanın elektriği benim üstüme. Apartman otomatiği aydınlatması 6 katlı binada, her katta iki daire ve tek ışıklandırma var, 50 küsür geliyor :) Asansörün faturası ayrı.

Elektrik:60
Su:20
Doğalgaz:0

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı