Sosyal yetkililerine birkaç sorum var

SkyRose

Hectopat
En iyi cevaplar
7
Yetkili arkadaşlara birkaç sorum var.

1- 100 yıl ban atılan kişiler kalıcı mı banlanıyor yoksa 100 yıl sonra ciddi ciddi gelebiliyorlar mı?

2- Bir blog'a veya konuya kendi YouTube videomuzu koymak reklam sayılır mı?
Mesela "CS:GO editim" başlığı adı altında videomu paylaşabilir miyim?

3- Bir küfürü veya argoyu *** kullanarak yazmak ceza sebebi mi?

4- Sunucu sistemi toplanıp belli başlı islemler yapılmıştı. Şu an Technopat Sosyal o sunucu üzerinde mi yoksa daha geçilmedi mi?

5- Yazım hatalarında bazen moderatör düzenleyip bırakıyor, bazen ceza vermese de bildirim atıyor, bazen de ceza kesiyor.
İnsiyatifinize mi kalmış yoksa bunun belirli bir düzeni var mı?

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Shimada Sensei

Petapat
Süper Moderatör
En iyi cevaplar
68
Yer
Bursa
1- 100 yıl ban atılan kişiler kalıcı mı banlanıyor yoksa 100 yıl sonra ciddi ciddi gelebiliyorlar mı?
Henüz geri döneni görmedim 🙃
4- Sunucu sistemi toplanıp belli başlı islemler yapılmıştı. Şu an Technopat Sosyal o sunucu üzerinde mi yoksa daha geçilmedi mi?
Daha geçilmedi diye biliyorum.
5- Yazım hatalarında bazen moderatör düzenleyip bırakıyor, bazen ceza vermese de bildirim atıyor, bazen de ceza kesiyor.
İnsiyatifinize mi kalmış yoksa bunun belirli bir düzeni var mı?
Genel düşüncenin aksine biz insanlara ceza vermekten keyif almıyoruz. Kendi adıma konuşmam gerekirse kurallara uymaya çalışıp da ufak tefek hatalar yapanlara daha ılımlı yaklaşıyorum. Adam yazım kurallarına uymayı bile denemiyorsa da ceza vermek gerekli elbet. Düzeni sağlamak için moderatör alıyorlar buraya. Ayrıca aynı hatayı sürekli yaptığını fark ettiğim kişileri özel olarak uyarıp hatalarını bildirdiğim de oluyor. Siz bize 1 adım atın biz size 3 adım atmaya razıyız🙂

akiyorm

Kilopat
En iyi cevaplar
39
Yer
127.0.0.1
1- Evet gelebiliyorlar.
2- Eğer 100 mesajı ve hesabınızın açılım tarihi 1 yılı geçmişse izin veriyoruz ama yeni konu şeklinde blog değil.
3- Evet, forumda lan kelimesi bile yasak.
4- Henüz geçilmedi.
5- Düzenleyen moderatörün insiyatifine kalmış durum. Elimden geldiğince ben küçük hataları uyarı vermemeye çalışıyorum.

Bora Dere

Kilopat
En iyi cevaplar
21
100 yıl ban atılan kişiler kalıcı mı banlanıyor yoksa 100 yıl sonra ciddi ciddi gelebiliyorlar mı?
O banı yeyip de 100 yıl boyunca unutmazsa, üstüne bir de hayatta kalırsa bırakın hesaba tekrar girmeyi Technopat'a ortak bile olur o adamdan. :D

Lyrax52

Hectopat
En iyi cevaplar
12
O banı yeyip de 100 yıl boyunca unutmazsa, üstüne bir de hayatta kalırsa bırakın hesaba tekrar girmeyi Technopat'a ortak bile olur o adamdan. :D.
Aklıma şey geldi, "yaşım yetse küfür ederim ama yaşım küçük" diyor biri, 8 sene sonra gelip küfür ediyordu 🤣🤣. Aynı onun gibi.

Yağız Usta

Nanopat
En iyi cevaplar
1
1- Evet gelebiliyorlar.
2- Eğer 100 mesajı ve hesabınızın açılım tarihi 1 yılı geçmişse izin veriyoruz ama yeni konu şeklinde blog değil.
3- Evet, forumda lan kelimesi bile yasak.
4- Henüz geçilmedi.
5- Düzenleyen moderatörün insiyatifine kalmış durum. Elimden geldiğince ben küçük hataları uyarı vermemeye çalışıyorum.
lan?
*Birbirini gösteren örümcek adamların resmi*

LrdN__

Hectopat
En iyi cevaplar
5
100 yıllık ban nasıl yeniliyor? Merak ettim.

LrdN__

Hectopat
En iyi cevaplar
5
Deneyelim mi uygulamalı olarak? 🤣
Vallahi hocam fark etmez beni takan yok zaten genellikle konu mankeni gibi kalıyorum hep :D
Hocam cidden ne diye bildirim geliyor? Anasayfada süreli olarak kısıtlanmıştır mı yazıyor? Aklımda baya bir soru var.

Yukarı