Sosyal'de Gördüğünüz En Garip İsimler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hocam aktif giren kişileri etiketlemeseniz.

1622902317164.png

@körbiginar hem adanalı hem hıyar hem de Kirby. Daha ne olsun? Çok merak ediyorum nereden geldi aklına bu isim :D
Bir de @SALOOWEN .Sayın Witcher Lordumuzun bu ismi nereden aklına geldi cidden merak ediyorum.Hem havalı hem garip.
Bir de buradaki nickim olmasa da DartVader.Çok zor buldum kendisini ama çok havalıdır 😎

@körbiginar hem adanalı hem hıyar hem de Kirby. Daha ne olsun? Çok merak ediyorum nereden geldi aklına bu isim :D
Bir de @SALOOWEN .Sayın Witcher Lordumuzun bu ismi nereden aklına geldi cidden merak ediyorum.Hem havalı hem garip.
Bir de buradaki nickim olmasa da DartVader.Çok zor buldum kendisini ama çok havalıdır 😎
Daha dün Witcher gömüyorduk, bugün Witcher lordu olduk. 😎 Etiketlediğiniz için sağolun. İsmin saçma ve özel bir hikayesi var. Özel olduğu için değiştirebilirim. Değiştirirsem adanalimarul ya da Yüksek Ghz yapıcam.😁 Kalsın mı sizce?

Daha dün Witcher gömüyorduk, bugün Witcher lordu olduk. 😎 etiketlediğiniz için sağ olun. İsmin saçma ve özel bir hikayesi var. Özel olduğu için değiştirebilirim. Değiştirirsem adanalimarul ya da yüksek GHz yapacağım.😁 kalsın mı sizce?

Hocam bu hali de gayet güzel ama özel kalsın isterseniz değiştirebilirsiniz tabii. Adanalimarul için adanali kardeşten izin almanız lazım ama. Ama dursun bence, bir adanali yeter bize.Yüksek GHz fena değil gibi, daha bulursunuz isim :D
Ama bu isim çok epik haberiniz olsun 😎

Hocam bu hali de gayet güzel ama özel kalsın isterseniz değiştirebilirsiniz tabii. Adanalimarul için adanali kardeşten izin almanız lazım ama. Ama dursun bence, bir adanali yeter bize.Yüksek GHz fena değil gibi, daha bulursunuz isim :D
Adanali hocamdan izin aldım. :D Daha 1 ay var isim değiştirme hakkıma. İyice düşünürüz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı