Sosyal'de Markaların Temsilcileri

39004

Kilopat
Bir sorum olacaktı. En mantıklı yer olarak burayı buldum. Acaba neden Sosyal'de markaların temsilcileri bulunmuyor ? Mesela MSI'dan 5 temsilci reklam yapmaksızın kullanıcılar'a destek olsa güzel olmaz mı ? Lider firmalardan temsilciler kullanıcılara yardımcı olurken kullanıcıları da bilgilendirebilir. Böyle bir şey daha önceden düşünüldü mü ? @Recep Baltaş @Ali Güngör

@MF bunun hakkında bir bilginiz var mı ?

Sosyal'de Viewsonic ve Cooler Master temsilcileri bulunuyor. Bunlar resmi temsilci olsa gerek. Başka marka temsilcisi görmedim şahsen. Daha fazlası da olabilir.

Bu çok iyi bir olay olur. Burası gibi büyük sitelerde markaların temsilcilerinin olması çok olur. Bilgi paylaşımı için yararlı olabilir.

Bizden izin alarak, kullanıcıların yararına kuralları kabul ederek yazabiliyor ve destek sağlayabiliyorlar. Hemen hemen bütün markalar zaten Technopat Sosyal'i takip ediyor, ancak marka hesabı açmak ya da açmamak şirket politikalarına kalmış bir mesele.

Reddit'te sanırım bu şekilde işleyen güzel bir sistem var. Oyun firmaları dahil birçok duyuruyu oradan yapıyorlar. TR'deki markaların forum temsilcileri ise sadece reklam içeren spam mesajları yaratıyorlar.

Bu da naçizane eleştirim olsun. (hep naçizane kelimesini cümle içinde kullanmak istemiştim)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı