Markaların başarısız ürünleri nelerdir?

srcn90

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Gümrük Muhafaza Memuru
Sistemimin kasa içi ve çevre birimleri bir sürü farklı markadan oluşmakta. Her birimi kendimce başarılı bulduğum farklı farklı markalardan aldım. Peki sizlerin şu markanın şu ürününü almam dediğiniz ne var? Ben mesela SteelSeries mousepad ve Logitech kulaklık almam.

Sistemimin kasa içi ve çevre birimleri bir sürü farklı markadan oluşmakta. Her birimi kendimce başarılı bulduğum farklı farklı markalardan aldım. Peki sizlerin şu markanın şu ürününü almam dediğiniz ne var? Ben mesela SteelSeries mousepad ve Logitech kulaklık almam.

Yani ben şu ana dek PC toplamadım ama mesela Xiaomi Mi play telefon aldım telefon süper cidden Xiaomi ilk defa kullanıyorum süper. Ben Samsung önermem düşük ve orta bütçeli telefonlara güncelleme gelmiyor ama Xiaomi'de her segment(doğru mu yazdım bilmiyorum)güncelleme alıyor. Ben Samsung'a karşıyım

WattMan ve siyah ekran hataları ile baya uğraştıktan sonra bir daha AMD ekran kartı alır mıyım bilemiyorum doğrusu. İnşallah bu sorunları tamamen çözüme kavuşmasına umuyorum. Şimdi bu yorumum ile bazı kişilerden linç yiyebilirim. O yüzden şu açıklamayı yapmak istiyorum. Benim bu hataları almam AMD kartlarını kötü yapmıyor. İsteyen istediğini alabilir. AMD kartları kötülemiyorum. Sadece kendi görüşümü belirttim.

Xigmatek PSU ve Logitech kulaklık bir daha almam Logitech kaliteli bir markada kulaklık konusunda pek başarılı değil bence Xigmatek PSU'ya gelince kaç kere kondanstör değiştirdiğimi ben bile unuttum ha bire şişiyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı