Markaların başarısız ürünleri nelerdir?

Sistemimin kasa içi ve çevre birimleri bir sürü farklı markadan oluşmakta. Her birimi kendimce başarılı bulduğum farklı farklı markalardan aldım. Peki sizlerin şu markanın şu ürününü almam dediğiniz ne var? Ben mesela SteelSeries mousepad ve Logitech kulaklık almam.

ASUS TUF Gaming Ekran Kartları

Liste benim fikirlerim üzerine, 1-2 kişi gelip yalan yanlış konuşma diye tatava yapmasın. Telefonlardan yürüyelim biraz:
Samsung: Galaxy Note 7 diğer bir adıyla C4.
Apple: iPhone XS serisi. (iPhone X ile aralarındaki tasarımsal farkların 0'a yakın olması yüzünden).
LG: G5 (Telefon güzel ama satışlar çok azdı).
General Mobile: GM8 (1000 TL hayatta vermeyeceğim bir telefon).
Şimdi de biraz PC donanım üreticilerinden:
Intel: i9-8950HK (Herkes i9 serisini 9.nesil ile tanıdı).
AMD: R3 3200G (i3-9100F'ten çok daha pahalı ve daha az performans veriyor).
NVIDIA: Kendi üretimi olan GTX 10 Serisi.

Rampage / Gamepower / Game Booster gibi markaların çevre birimlerini almam. Neden mi almam çünkü hepsi merdiven altı üretim ve kalitesiz ürünler alsam bile 6 aya ya elimde kalır ya da memnun kalmam.

Undertale kötü son için (öldürmedim bu arada) köpekleri öldürmek zorunda kalmak. Doggolar hassas noktam. Markadan sayılırsa.

@07alone07 aynı görüşteyim. AMD Ryzen işlemci sisteme RX 580'i bir türlü oturtamadım (doğru çalışma, stabilite). Oyunlarda hep görüntü kesti. Sattım 1660s aldım. Kafam rahat.

10 serisinin nesi vardı?
İlk defa bu şekilde bana katılan birisi ile karşılaşıyorum o yüzden teşekkür ederim. Yani şu ana kadar normalde birçok kişi tarafından linç yemem gerekirdi. :D Bazı kişilerin para verip aldığı ürünleri eleştirmemiz zorlarına gidiyor sanırım. Sanki biz bedavaya alıyoruz. :)

Geri
Yukarı