Sosyal'de sitelere renkleri ile hitap edilmesi durumu

Makaleler
1
Hayatımda gördüğüm en saçma şey diyebilirim. Sarı site, mavi site diyerek niye olayı karmaşığa çekiyorsun ki? Herkes Sahibinden.com sitesine sarı site veya İncehesap sitesine mavi hesap diye hitap ediyor. Herkes bunların ne ifade ettiğini bilmeyebilir. Yasak falan da yok diye biliyorum. İncehesap de geç işte, bir şey kaybetmiyorsun sonuçta. Yoksa yasak mı var da ben mi bilmiyorum?

Hayatımda gördüğüm en saçma şey diyebilirim. Sarı site, mavi site diyerek niye olayı karmaşığa çekiyorsun ki? Herkes Sahibinden.com sitesine sarı site veya İncehesap sitesine mavi hesap diye hitap ediyor. Herkes bunların ne ifade ettiğini bilmeyebilir. Yasak falan da yok diye biliyorum. İncehesap de geç işte, bir şey kaybetmiyorsun sonuçta. Yoksa yasak mı var da ben mi bilmiyorum?
Bu forumda ortaya çıkan bir durum değil. Diğer forumlara, sözlüklere bakın orada da çokça rastlarsınız.

Şahsen ben de bilmiyorum, çok eskiden de vardı bu. Yeni bir olay değil yani.

Son düzenleme:
Bu arada ben de şimdi öğrendim buraya bakarak.
Kullananlar da neden kullandıklarını bilmiyorlar yani, başkalarından görüp onlar da kullanmaya başlamışlar diyebiliriz sanırım. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı