Sosyalde Sohbet Bölümü

Sohbet Bolumu Acilmali Mi?

• Evet destekliyorum

Oy: 12 92,3%
  • Hayir gereksiz

Oy: 1 7,7%

• Oy verenlerin toplamı
    13
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siyasete girilmeyecekse neden olmasın. Bir de en az 500 mesaj sınırı olmalı.

Bencede bir mesaj siniri olmali. Nasil 500 mesaj olmadan isim degistirme yapamiyorsak, sohbetinde 500 mesaj siniri olmali.

Sohbet kısmı Twitch'deki chat kısmı gibi olursa sıkıntı çıkar. Noktaya virgüle dikkat ederek yazana kadar cevap vereceğimiz mesaj uçaaar gider.

Sonra başımız "Abi 3000TL sistem toplayın!" veya daha abzürt, Google'da aramaya üşenenlerle dolsun. Ben hiç razı değilim. Bilgili arkadaşlar tartışmak için birbirinin iletişim bilgisini alsa daha iyi.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence böylesine hoş ve mükemmel sitede bu olay düşünülmüştür, lakin bir düşünce onları bu konudan uzaklaştırmıştır. Bende isterim bunun olmasını ama bu iş = Daha fazla görev yapacak yetkili lazım, yetkililerin daha fazla technopatte online olması lazım çünkü ortalığı sakin tutmaları lazım.

Sonra başımız "Abi 3000TL sistem toplayın!" veya daha abzürt, Google'da aramaya üşenenlerle dolsun. Ben hiç razı değilim. Bilgili arkadaşlar tartışmak için birbirinin iletişim bilgisini alsa daha iyi.

Nasıl sosyalin kuralları varsa sohbetinde kuralları olacak. Ayrıca 500 mesaj sınırını boşuna mı söylüyoruz?

Nasıl sosyalin kuralları varsa sohbetinde kuralları olacak. Ayrıca 500 mesaj sınırını boşuna mı söylüyoruz?
Bakın fikir doğru. Ama forum sitesinde hızlı sohbet sistemi hep yanlış sonuçlar doğuruyor. 500 mesaj atmak kolay. Orayı moderatörlerin takip etmesi vs hem zor olur hem de kural uydurmak daha zor olur. Hem hepimiz hep boş olmuyoruz ki.
Bakın fikrinizi sevdim ve destekliyorum ama canlı sohbet sistemi forum sitelerinde hep kötü sonuç doğurur.

Sohbet'e özel kurallar olsun. Mesela sistem tavsiyesi isteyenler 10 gün ban yesin. Belirli kelime veya kelime gruplarını takip edip o kelimeyi kullanan kelimeyi kullananları banlayan sanal bir sistem yapılabilir. Mesela ''sistem tavsiyesi'' kullananlar banlansın. Ha öyle sistem yapacak yazılımcı Technopat'da yok deniyorsa Sosyal'den yazılımcı bulunabilir. İllaki vardır.

Sohbet'e özel kurallar olsun. Mesela sistem tavsiyesi isteyenler 10 gün ban yesin. Belirli kelime veya kelime gruplarını takip edip o kelimeyi kullanan kelimeyi kullananları banlayan sanal bir sistem yapılabilir. Mesela ''sistem tavsiyesi'' kullananlar banlansın. Ha öyle sistem yapacak yazılımcı Technopat'da yok deniyorsa Sosyal'den yazılımcı bulunabilir. İllaki vardır.
Sadece sohbet için mod alımı yapılabilir.

Aynen. Öyle olursa ben talibim. Neredeyse her türlü cezayı yemiş biri olarak kuyruğumu kıstırdım. Daha da kurallardan çıkmam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı