Sosyal'e getirilmesini uygun gördüğünüz şeyler

Eki Görüntüle 605524
İlgilenmediğim konuların anasayfama çıkmaması.
Bu listenin altında '2. sayfaya geç butonu" ekletilmeli. O buton o konulardan öncekileri gösterebilir.
Böylece konuların ömrü daha uzun olur ve üyeler daha uzun vakit geçirebilir.
Beğen butonunun yanına bir de beğenmeme butonu olabilir. Kızgın işareti var ama o da iyi olur bence.
Evet bence de.
Adamın mesajını beğenmiyorum (Mesela Destiny 2 bir şaheserdir diyor ve ben buna katılmıyorum) ama kızgın atsam fazla kacacak, alıntılasam gereksiz mesaj olacak, hiç birşey yapmasam içimde kalacak :)

Bence foruma AMOLED tema şart. Böyle simsiyah olsun.
Böyle mi? :)
1593637393571.png

13 yaşında çocuk hesap açıyor. 1 mesaj'ı var o da sistem toplama. Babası karne gelince 4000 TL'ye alayım demiş ama karnenin iyi gelmesi için diyor. Aslında almayacak. Bunlar yüzünden konu kirliliği oluyor.

Yani demek istediğim ilk defa konu açmak için en az 50 mesaj, 50 beğeni olması şartı. Açılacak her yeni konu için 10 beğeni ve yorum.

İlk konu 50 mesaj, 50 beğeni
İkinci konu 60 mesaj, 60 beğeni
Üçüncü konu 70 mesaj, 70 beğeni

Böyle bir sistem olursa iyi olur. Yani alınmayacak bir sistem için herkesin o fiyata araştırma yapıp zamanını heba etmesi beni Üzüyor.

Hahah aynen böyle tarifini alabilir miyim? :D

Telefona da yapılıyorsa tadından yenmez.

13 yaşında çocuk hesap açıyor. 1 mesaj'ı var o da sistem toplama. Babası karne gelince 4000 TL'ye alayım demiş ama karnenin iyi gelmesi için diyor. Aslında almayacak. Bunlar yüzünden konu kirliliği oluyor.

Yani demek istediğim ilk defa konu açmak için en az 50 mesaj, 50 beğeni olması şartı. Açılacak her yeni konu için 10 beğeni ve yorum.

Böyle bir sistem olursa iyi olur. Yani alınmayacak bir sistem için herkesin o fiyata araştırma yapıp zamanını heba etmesi beni Üzüyor.
Sonra o kişi mesaj kasacağım diye forumu iyice çöplüğe çevirir. Olmaz bence.

Reddit karma sistemi gibi bir şey olabilir. Negatife düşerse uyarı alır.
Hahah aynen böyle tarifini alabilir miyim? :D
1593637660238.png

Geri
Yukarı