Sosyal'e yeni üye olan kişilerin ilk mesajları incelenmeli

Ceza insanı forumdan soğutuyor ama bir hatası olan üyeye en azından uyarı geçmişinde gözükmeyecek şekilde bildirim gönderilmeli. :)

1 günlük ceza yesem bile foruma girmeden duramıyorum ama onlara tolerans tanınması bize haksızlık. Yediğim ceza yüzünden PP'me GIF koyamadım belki bize de tolerans tanınsa ben de GIF koyabilirdim.

Ben sadece bir günde 2 defa öne çıkarabiliyoruz diye biliyorum.
24 saat kuralı ne oluyor?
Kural 21 alakalı da, tam olarak bu durum ile değil sanırım.

Rapor sistemine "Gereksiz Mesaj" eklenirse moderatörlerin hepsini kontrol edebileceğinden şüpheliyim.
1617177729739.png

Kural 21 alakalı da, tam olarak bu durum ile değil sanırım.
Bu konu cevap bekleyen konu olarak geçmiyor sanırım.
24 saat içinde 2 öne çıkarma hakkı. 24 saat içinde bir veya birden fazla konuyu maksimum 2 defa öne çıkarabilirsiniz. Farklı kategorilerde farklı konularınız varsa bunları aynı gün içerisinde öne çıkarabilirsiniz.
Ayrıca böyle de söylenmiş. Ben çoğu konumda 24 saatten önce 'öne çıkar' butonunu kullanıyordum :D .
Mesela örnek atayım:

Gece saatleri için ayrı bir moderatör ekibi lazım bence.
@Callisto1232 hocam bu arada linkteki konu içindeki mesaj düzenlenmiş, gece daha beter haldeydi.
Ben böyle yapıyordum fakat son zamanlarda arttığı için artık seçenek olarak sunulması tarafındayım.

Zaten kuralların mesajı atılıyor.
Eki Görüntüle 950385
Kısacası kurallara uymak isteyenler uyuyor. Uymak istemeyenler de ban yedikten sonra doğal seçilim ile forumdan gidiyor.
Hocam bu iyi fakat en önemli kuralların ayrı bir şekilde yine özel mesaj olarak atılması da güzel olur bence. Çoğu yeni üye kuralları okumuyor bence.

Geri
Yukarı