XenForo 2 Hayırlı Olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
UIX neden Child? Demoda UIX Dark yazmıyor muydu? @Recep Baltaş

Child bir ibare idi. Kaldırdık, artık sadece UI.X Dark yazıyor.

Hayırlı olsun, Mikail Fidan için kısayol ban eklentileri oluşturuldu mu?

Sesli güldüm :D İçinde içinde. Hatta ilk kurduğumuz eklentilerden biri oldu :D

@Mr.Acar eskiden bir emoji vardı; yeşil renkli kocaman bir gülücük. Onu geri getirme şansınız var mı? Çok kullanıyorum da onu.

Yeni arayüz daha hızlı ve pratik, güncel olan iyiymiş gerçekten. Ama eskisini de özlemiyor değilim.

Var mı görsel? Emojileri genişletebiliriz.

Bu arada güncelleme ve özellik eklemeye devam ediyoruz. Bugün sitemiz artık PHP 7.2 ile roket hızında çalışıyor! Türkiye'de PHP 7.2 kullanan nadir sitelerden biriyiz diye düşünüyorum :)

Mobilden forumu kullanan birisi olarak güncelleme gelmesi gerektiğini düşünüyorum.
Ayrıca benim dikkatimi çeken bazı hatalar mevcut:
  • Profilime girdiğimde eskiden Likes received şeklindeki yazı artık likes_received.
  • Herhangi bir alıntı yapıldığında konuya girmeden önce alıntı mesajı görünüyor.
  • Linklerin yerinde (bende) dünya emojisi varken, şimdi direk linklerin isimleri mevcut.
  • Okunmamış kısmında eskiden en fazla 200 konu olurken bu sayı şimdi 7K şeklinde.
  • Herkesin takip ettiği kişi sayısı 0 olarak görünüyor.
  • Bazı mesajlarda "Post automatically merged at ...." şeklinde mesajlar da mevcut.
Ayrıca bi' arayüz güncellemesi de fena olmazdı :)

Cihazım Galaxy S5, (gerekli mi bilmem) işletim sistemim Resurrection Remix 5.8.2 Android 7.1.2.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben beğendim daha modernleştirmiş. Farklı tema stilleri de eklenirse harika olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Child bir ibare idi. Kaldırdık, artık sadece UI.X Dark yazıyor.

Sesli güldüm :D İçinde içinde. Hatta ilk kurduğumuz eklentilerden biri oldu :D

Var mı görsel? Emojileri genişletebiliriz.

Bu arada güncelleme ve özellik eklemeye devam ediyoruz. Bugün sitemiz artık PHP 7.2 ile roket hızında çalışıyor! Türkiye'de PHP 7.2 kullanan nadir sitelerden biriyiz diye düşünüyorum :)
Recep Bey elinize sağlık :) Site fişek gibi :D

Emoji şu @Recep Baltaş. Kodu ise şu: ''Haha iki nokta ve büyük d harfi'' Yani şu= Haha : D

Opera Snapshot_2018-03-20_190738_www.bisikletforum.com.png

Site uçuyor, mükemmel oldu. Hız sınırını aşmışız. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı