Speedtest sonuclarınız nasıl?

Capture+_2022-01-24-13-21-52.png

1 haftalık Turknet. Şuan için gayet memnunum. Umarım böyle sorunsuz devam eder.

Ben şu an TurkNet kullanıyorum ve sabit 1-3 arası ping değeri almaktayım.

Paket fiber ise normal ve giga özellikle ise ama Türk Telekom'dan düşük ping imkansız cunku Türk Telekom'daki peering hizmet yatırım hiçbir firmada bulamasın yurt içi olarak özellikle.

Paket fiber ise normal ve giga özellikle ise ama Türk Telekom'dan düşük ping imkansız cunku Türk Telekom'daki peering hizmet yatırım hiçbir firmada bulamasın yurt içi olarak özellikle.

Anladım. Paketim GigaFiber o yüzden 1-3 ms almaktayım. Tabii GigaFiber değilse en iyi ping değerini her türlü Türk Telekom vermekte.

Hiç geçme bu pingi TurkNet'de gormek cok zor yurt içi en iyi firma Türk Telekom.
Yaklaşık 4 yıldır kullanıyoruz en ufak bir sorun olmadı bu yüzden çok memnunum ama fiyatı verdikleri hıza göre tuzlu geliyor diğerlerine kıyasla.
Sorun yaşamayacağından emin olabilirsin. Benim babam da TurkNet geçmek istemiyordu sorun yaşamaktan korkuyordu fakat inat ile geçirdim. Çünkü altyapımız 20Mbps indirme ve 3Mbps yükleme veriyordu. TurkNet GigaFiber geldi hemen geçirdim.
Ona emin olamam. Yok bizlik bir şey yok telekoma sorun ona gitsen bizlik bir şey yok onlara gidin tarzı bir şey yaşamaktan korkuyorum ki bu tarz sorunları yaşayan bir dünya insan var. Aynı sorunu arkadaşım İstanbul'da yaşayınca hepten geri adım attım ama aklım hala orada.

Yeni konular

Geri
Yukarı