Speedtest sonuclarınız nasıl?

Yaklaşık 4 yıldır kullanıyoruz en ufak bir sorun olmadı bu yüzden çok memnunum ama fiyatı verdikleri hıza göre tuzlu geliyor diğerlerine kıyasla.

Ona emin olamam. Yok bizlik bir şey yok telekoma sorun ona gitsen bizlik bir şey yok onlara gidin tarzı bir şey yaşamaktan korkuyorum ki bu tarz sorunları yaşayan bir dünya insan var. Aynı sorunu arkadaşım İstanbul'da yaşayınca hepten geri adım attım ama aklım hala orada.

TurkNet'de sorun yaşarsan Türk Telekom ilgileniyor fakat Türk Telekom kendi müşterisine daha cok öncelik gosterirken X firmalara geç bakıyor ve sorunlarında çözümü cok zor oluyor bufa X firmadan cıkma nedeniniz oluyor ama Türk Telekom'da geçerseniz sorununuzu 1 gün icinde cozuyorlar kendi tecrübem ile Netspeed Türk Telekom TurkNet Millenicom vb firmalar kullanmış biri olarak diyorum.

Yaklaşık 4 yıldır kullanıyoruz en ufak bir sorun olmadı bu yüzden çok memnunum ama fiyatı verdikleri hıza göre tuzlu geliyor diğerlerine kıyasla.

Ona emin olamam. Yok bizlik bir şey yok telekoma sorun ona gitsen bizlik bir şey yok onlara gidin tarzı bir şey yaşamaktan korkuyorum ki bu tarz sorunları yaşayan bir dünya insan var. Aynı sorunu arkadaşım İstanbul'da yaşayınca hepten geri adım attım ama aklım hala orada.

Açıklamak gerekirse altyapında TurkNet'in GigaFiber özelliği yok ise boşuna geçme. GigaFiber geldiğinde 1 aylık ücretsiz deneme hakkını sana veriyorlar. Denersin memnun kalırsan (ben kaldım) devam ettirebilirsin. Taahhüt olayının olmaması birçok dertten seni koruyor en azından.

Anladım. Paketim GigaFiber o yüzden 1-3 ms almaktayım. Tabii GigaFiber değilse en iyi ping değerini her türlü Türk Telekom vermekte.

Cok hakklısınız neden giga cunku kendi altyapılarında kendi peeringleri ile ve temiz sıfır kutu ve trafik cok az olduğu icin memnun kalma oranınız bir o kadar artıyor.

1643020080453.png

Superonline kullanlar icin geçerli Millenicom fiber olarak Superonline altyapısında 500Mbps'e kadar hız veriyor diye duydum bana da mesaj geldi Türk Telekom altyapısı olsam bile bana yaramaz ama size yarayabilir.

Geri
Yukarı