Çözüldü Spider-Man No Way Home yaş sınırı kaçtır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

10Efe

Decapat
Yer
Oldham
Daha fazla  
Spider-Man No Way Home yaş sınırını merak ediyorum. Tom Holland'ı çok seviyorum ve filmlerini bitirdim. No Way Home filmine de gitmek istiyorum ama daha yaş sınırı açıklanmamış. Merak ediyorum.

Çözüm
Filmin yaş sınırı 13A 10+. Yani 13 yaşının altında olan fakat 10-11-12 yaş aralığında olan izleyiciler aile eşliğinde girebiliyor, 13 yaş ve üzerinde olan izleyiciler ise tek başına gidebiliyor.
@10Efe 1 yaşında biri bile girer artık eskisi gibi önemsemiyorlar. Kaçak giren bile var gerçi yere göre değişiyor ama genelde bileti kontrol bile etmiyorlar. Ben internetten alıyorum mesela hiç gişe ile işim olmuyor geçiyorum koltuğuma oturuyorum bir Allah'ın kulu gelip de bakmıyor. Kaçak girsem girerim yani. Ama işte bizdeki bu şansla 20 kere orijinal bakılmaz 1 kere kaçak girerim bakarlar 😀 Zaten sinemaya bir filme gidiyosam da o film 18TL ye değer demektir.

@Elektrikci_Hasan hocam onun sebebi aldığınız koltuğu kontrol edip orada oturduğunuzu görünce geliyorlar. Sinemada kimse yokken (hiçkimse yok idi) ortadan en arkaya geçmiştim ve uyarılmıştım. Size sormuyorlar ama kontroller yapılıyor. Yer değiştirirseniz anlarsınız.

@Pwieh Hızlı ve Öfkeli 9'da 2 kişi gitmiştik salonda bizim dışımızda 7 kişi falan vardı bomboş yani. Arkalardan koltuklara oturmuştuk baktık perdenin sağına denk geliyoz ortalamak için 1 sandalye kaydırdık. Yani 15-16 oldu 16-17 öyle düşün. Bir şey demediler. Onun dşında bir usulsüzlük de gördüm ama acıdım bir şey demedim yoksa sesimi çıkarırım kısaca anlatayım uzatmadan. Şüpheli davranan bir adam vardı küçük en fazla 9 yaşında olan çocuğunu kaçak soktu içeri 😀 geçen seneydi sanırım Kaptan Marvel filmine gitmiştim. 9 yaşında çocuğu içeri sokup koltuğa oturttu kendi dışarıda bekledi acıdım da bir şey demedim. Bazı yerlerde görevli bandı yürütüp salonu terk ediyor bakmıyor hiç.

@Pwieh Hızlı ve Öfkeli 9'da 2 kişi gitmiştik salonda bizim dışımızda 7 kişi falan vardı bomboş yani. Arkalardan koltuklara oturmuştuk baktık perdenin sağına denk geliyoz ortalamak için 1 sandalye kaydırdık. Yani 15-16 oldu 16-17 öyle düşün. Bir şey demediler. Onun dşında bir usulsüzlük de gördüm ama acıdım bir şey demedim yoksa sesimi çıkarırım kısaca anlatayım uzatmadan. Şüpheli davranan bir adam vardı küçük en fazla 9 yaşında olan çocuğunu kaçak soktu içeri 😀 geçen seneydi sanırım Kaptan Marvel filmine gitmiştim. 9 yaşında çocuğu içeri sokup koltuğa oturttu kendi dışarıda bekledi acıdım da bir şey demedim. Bazı yerlerde görevli bandı yürütüp salonu terk ediyor bakmıyor hiç.
Captain Marvel +7 almıştı zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı