Sürprizbozan [Spoiler] The Last of Us takırdayanlar

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Gelişmiş çakı ile öldürüebilirsin ama analogu yavaşça ilerle arkasına geç öyle çok gıcıklar ufacık sesi bile duyuyorlar. Bu arada hangi oyun 1 mi 2 mi nerede takıldıysanız söyleyin yardımcı olmaya çalışırım.

1.

Yanlış hatırlamıyorsam oyunun en başındaki yıkıntı bir gökdelendesin değil mi?

Evet tess ellie ben bir binaya girdik oradayız.
@Traviss Bickle pompalım yok okum ve molotofum da yok.

1.

Orası beni kanser etmişti loot yapmadıysan biraz zor tuğla al duvarın arkasına geç at önüne birinci koşucuyu öldür sonra Allah ne verdiyse dal ben öyle geçmiştim. Bu arada yolun daha başındasın kanser olmaya hazır ol hele öyle bir bölüm var ki insanı çileden çıkarıyor hatta konu bile açmıştım zorluğu kolaya çekerek geçmiştim sizde öyle yapabilirsiniz.

1

Arkadaşların dedikleri silahları daha açmadın o zaman. Dediğim gibi yapabilirsin. Ben de o kısımda sinirden 2 3 kere oyunu kapattım 2-3 gün girmedim oyuna. En sonunda sana dediğim şekilde ilerledim çözdüm sorunu.

1.

En zor yerlerden biriydi bence, oyunun çok başında olduğu için. Sağda solda bulduğunuz şişe ve tuğlaları kullanıp dikkat dağıtarak öldürebildiğiniz kadar öldürün. 1-2 tane gezen vardı önce özellikle onları temizleyin. Hiç yakalanmadan geçemedim ben orayı hiç. Alanı kullanın, arkanızı dönüp içeri kaçın etrafınızı sarmalarına izin vermeyin. Takırdayan yaklaşır gibi olursa kafasına şişe atabilirsiniz sersemler. Sopa vs varsa elinizde onunla vurabilirsiniz de.

Geri
Yukarı