Spor için beslenme programı nasıl yapılabilir?

loftyreal

Picopat
Daha fazla  
Beslenme programında ne yiyeceğimi bilmiyorum, yaşım 13 ve 1.70 70 kiloyum. Obezim, kusura bakmayın. Toji gibi vücut yapmaya çalışıyorum, 1 aya. Şoyle kaslı değil gobegim inmiş bir şekilde okula gitmek istiyorum, salatamı yemem lazım ve haftalık program çıkaramıyorum. Günlük protein 100 yağ 50 geri kalan kalori açığı miktarı kadar da karb fakat bunu bir beslenme programına çeviremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beslenme programında ne yiyeceğimi bilmiyorum, yaşım 13 ve 1.70 70 kiloyum. Obezim, kusura bakmayın. Toji gibi vücut yapmaya çalışıyorum, 1 aya. Şoyle kaslı değil gobegim inmiş bir şekilde okula gitmek istiyorum, salatamı yemem lazım ve haftalık program çıkaramıyorum. Günlük protein 100 yağ 50 geri kalan kalori açığı miktarı kadar da karb fakat bunu bir beslenme programına çeviremiyorum.
Kahvaltıda haşlanmış yumurta beyaz peynir, biraz da çavdar ekmeği ya da kepek ekmeği falan ye ekmek beyaz undan yapılmış olmasın. Diğer öğünlerin de makarna tavuk, pilav tavuk, salata olsun. Bunları çiğ halini tart öyle kalori hesapla. Günlük alman gereken kalorinin 300 falan altını al. Ya da direkt sitelerden bak zayıflamak için kaç kalori alman gerektiği direkt yazar.

Geri
Yukarı