Spor salonu fikrinin topluma dayatılması

Sen her insanın her gün et yiyebildiğini falan sanıyorsun galiba ulan biz de biliyoruz direkt besinden almayı da yetmiyor işte. Ek olarak içiyoruz protein tozunu yetmediği için almamız gereken protein.
Hadi yediyse yedi pre workout olarak kahve içecek herhalde.

Pre workoutu geç, zma, arjinin, glütamin, bcaa, kreatin falan bunları neyden karşılayacak :D
Şu ana kadar hiç birini kullanmadım, hiç bir eksikliğini de hissetmedim. Sen ortaokula giderken ben lisanslı futbol oynuyordum muhtemelen. Yağ oranım da %11. Bu tarz ne olduğu belirsiz besinler yerine ocağımda pişen yemekleri tüketiyorum. Protein ihtiyacım (130gr) proteini de günlük rahatlıkla karşılıyorum asgari ücretle geçinmemize rağmen siz biraz abartıyorsunuz sanki ha?
Sen pre niyetine kahve içmeye devam edebilirsin 👍
Pre'nin faydası nedir? Kahve kafein içeriğiyle zaten yetiyor. Son tekrarları çıkartmak için ekstra bir şeye ihtiyacım yok. Halen bu tarz supplementlerin sağlıklı olduğuna dair bir şey atamadınız.

Şu ana kadar hiç birini kullanmadım, hiç bir eksikliğini de hissetmedim. Sen ortaokula giderken ben lisanslı futbol oynuyordum muhtemelen. Yağ oranım da %11. Bu tarz ne olduğu belirsiz besinler yerine ocağımda pişen yemekleri tüketiyorum. Protein ihtiyacım (130gr) proteini de günlük rahatlıkla karşılıyorum asgari ücretle geçinmemize rağmen siz biraz abartıyorsunuz sanki ha?

Pre'nin faydası nedir? Kahve kafein içeriğiyle zaten yetiyor. Son tekrarları çıkartmak için ekstra bir şeye ihtiyacım yok. Halen bu tarz supplementlerin sağlıklı olduğuna dair bir şey atamadınız.
İyi oyunlar dilerim.

Bizim alanımız farklı.

Araştırsanız bulursunuz fakat ihtiyacınız yoksa gerek yok.

Protein tozu konusu ise ileri seviye için mantıklı olabilir.
Yemek ile gayet karşılanabilir.

Teşekkür ederim. Vücut geliştirme de yapıyorum üst gövde güçlenmesi için. Bu dalda üst seviye değilseniz supplement ve steroid gibi şeylerin kullanımını doğru bulmuyorum. Benim görüşüm tabii.
Ben de steroid kullanmayı düşünmüyorum.

Bir dakika 130 gramı nasıl karşıladığınızı yazar mısınız? bir günlük öğününüzü lütfen.
Sen futbolcusun bunları kullanmaman gayet normal alanlarımız farklı çünkü.
Biz asgari ücretin çok daha fazlasıyla geçinmemize rağmen karşılayamıyorum çünkü hem 3 kardeşiz hem de artık çekiniyorum babamdan bir şey isterken. 1 kilo tavuk olmuş kaç lira bir de yüzsüz gibi onları tek başıma da yiyemem kardeşim var, abimde spor yapıyor yani zor. Bu arada inanmıyorum ben asgari ücretle geçinen birinin 130 gram proteini karşılamasını bir de bir ailenin çocuğu hani garip.

Geri
Yukarı