Spor salonu fikrinin topluma dayatılması

Cinsel sağlık açısından zararları kanıtlanmış. Penis küçülmesi gibi vs. (Kullanımı bırakıldığında...)
:D Ya bir şey demek istemiyorum da tamamen bilginiz olmadığı konu hakkında nasıl bu kadar net konuşabiliyorsunuz? Kadir hoca falan mı izleyip geldiniz ne yaptınız? Cinsel sağlık açısından zararı, fazla kullanırsan var her şeyin fazlası zarar. Doktor kontrolünde kullanırsan yarışmaya katılacaksan pek bir şey olmaz. Fakat ben de kullanmayı doğru bulmuyorum steroidi.

Bir dakika 130 gramı nasıl karşıladığınızı yazar mısınız? bir günlük öğününüzü lütfen.
Sen futbolcusun bunları kullanmaman gayet normal alanlarımız farklı çünkü.
Biz asgari ücretin çok daha fazlasıyla geçinmemize rağmen karşılayamıyorum çünkü hem 3 kardeşiz hem de artık çekiniyorum babamdan bir şey isterken. 1 kilo tavuk olmuş kaç lira bir de yüzsüz gibi onları tek başıma da yiyemem kardeşim var, abimde spor yapıyor yani zor. Bu arada inanmıyorum ben asgari ücretle geçinen birinin 130 gram proteini karşılamasını bir de bir ailenin çocuğu hani garip.
Lor peynirli yumurta yapıyorum sabahları, öğlen duble tavuk pilav dışardan yiyorum onu 30TL. Kantinde saçma sapan şeylere doymayıp 20TL para vereceğime. Akşam ise annemin yaptığı yemek genelde köri soslu makarna ve tavuk yapıyor sevdiğim için. (Tek çocuk olduğum için kolay oluyor bir kaç da yan gelirim var üst seviye olmasa da.)

:D Ya bir şey demek istemiyorum da tamamen bilginiz olmadığı konu hakkında nasıl bu kadar net konuşabiliyorsunuz? Kadir hoca falan mı izleyip geldiniz ne yaptınız? Cinsel sağlık açısından zararı, fazla kullanırsan var her şeyin fazlası zarar. Doktor kontrolünde kullanırsan yarışmaya katılacaksan pek bir şey olmaz. Fakat ben de kullanmayı doğru bulmuyorum steroidi.
Bırakınca düzgün kalkmayacaksa kullanmamak için gerekli sebep 🙂

Lor peyniri iyi işliyor.

Lor peynirli yumurta yapıyorum sabahları, öğlen duble tavuk pilav dışardan yiyorum onu 30TL. Kantinde saçma sapan şeylere doymayıp 20TL para vereceğime. Akşam ise annemin yaptığı yemek genelde köri soslu makarna ve tavuk yapıyor sevdiğim için. (Tek çocuk olduğum için kolay oluyor bir kaç da yan gelirim var üst seviye olmasa da.)
1.si lor peyniri çok çok kötü bir protein kaynağı ben de o hataya düşmüştüm ilk başladığımda. Ve yazdığınız şeylerin proteini 130 gram değil.
Hadi yumurta 5 olsun 35 gram protein lorla beraber
tavuk pilava da 16 17 diyelim ki o kadar bile yoktur.
makarna ve tavuk hmm buraya da bir 20 30 desek abarta abarta
90 95 anca yapıyor. Ama protein tozu kullansaydınız bir +30 eklerdik 130 a tamamlardık :)
Bırakınca düzgün kalkmayacaksa kullanmamak için gerekli sebep 🙂

Lor peyniri iyi işliyor.
Lor peyniri iğrenç bir protein kaynağı hocam, onun dışında bırakınca düzgün kalkmama olayı doktor kontrolünde yapılınca olmuyor.

1.si lor peyniri çok çok kötü bir protein kaynağı ben de o hataya düşmüştüm ilk başladığımda. Ve yazdığınız şeylerin proteini 130 gram değil.
Hadi yumurta 5 olsun 35 gram protein lorla beraber.
Tavuk pilava da 16 17 diyelim ki o kadar bile yoktur.
Makarna ve tavuk hmm buraya da bir 20 30 desek abarta abarta.
90 95 anca yapıyor. Ama protein tozu kullansaydınız bir +30 eklerdik 130'a tamamlardık :)

Lor peyniri iğrenç bir protein kaynağı hocam, onun dışında bırakınca düzgün kalkmama olayı doktor kontrolünde yapılınca olmuyor.

Orası doğru lor peynirinde 100gram başı 12gr civarı protein var.

Başlama hocam adam supplement karşıtı zaten 3-5 sayfa uzar 🙂

Nedeni nedir hocam?
Hocam, tadı iğrenç ve benim alerjim var hocaya sorduğumda yeme zaten iğrenç bir protein kaynağı demişti. Hoca da yarışmacı bu arada neyse blendardan veya arkadaşın dediği gibi omletle yapılınca yenir belki ama ben fazla güvenmiyorum lor peynirine. Tabii ki besin değerleri inanılmaz bu arada alerjim olmasa yine de yerdim.

Orası doğru lor peynirinde 100gram başı 12gr civarı protein var.

Başlama hocam adam supplement karşıtı zaten 3-5 sayfa uzar 🙂
100 gram da daha fazla olan markalar var hocam besin değerleri çok iyi bana göre fakat dediğim gibi leş gibi protein kaynağı diyorlardı salonda hocalar. Ki tadı bence de yenecek gibi değil.

Video zaman ayarlı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hadi yumurta 5 olsun 35 gram protein lorla beraber
tavuk pilava da 16 17 diyelim ki o kadar bile yoktur.
makarna ve tavuk hmm buraya da bir 20 30 desek abarta abarta
90 95 anca yapıyor. Ama protein tozu kullansaydınız bir +30 eklerdik 130 a tamamlardık :)
Her ne kadar güvenmesem de FatSecret ile sayıyorum yediklerimi. Şimdi hesapladım. 400 GR omlet ve 400 GR öğlen tavuk pilav yediğimde (zaten üstteki mesajda duble olduğunu belirtmiştim) akşam da 400 GR makarna/tavuk yiyince 120 GR protein çıkıyor. Bunlar heterojen olduğu için senin attığın şeylere göre de değişir bu. Şimdi baktığım zaman (Markalarından pek anlamıyorum siz doğrusunu önerirsiniz.) WHEY Protein diye bir şey gördüm, Protein ocean sitesinde bu ürün 849TL ve 64 servis yani 1600 GR. Servisi 14, 13TL civarına geliyor. Servisi 18 GR protein. Bonfile maksimum 55TL kilosu. Protein tozunun tek servisi fiyatına 200 GR bonfile alabilirsin. Onda da 45 GR protein var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı