Spor salonuna gitmeden mobil aplikasyonlarla vücut yapılır mı?

• Konuyu başlatan Qaxer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 440

Qaxer

Femtopat
Daha fazla  
Beyler pek sosyal hayatı olan biri değilim o yüzden insanlarla konuşmayı da pek sevmem çekinmem ama sevmem şu son zamanlarda biraz kilo (bayağı) aldım ve bunu fazla kafaya taktım ve vucut yapmak istediğimden spor salonuna gitmeye karar verdim. İlk gün o kadar fazla insanın içinde gerildim ve bir şey yapamadım. Sorum şudur ki spor salonuna gitmeden evde telefondaki uygulamalarla vucut yapılır mı veya başka bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ege fitness spartaküs antrenmanlarıyla vücut yapılabilir. Bir yere kadar yapılır ama yaparsın sonucta.

Adamlar binlerce liralık eşyaları boşuna almıyor.
Özellikle koşu bandınde koşmayı seviyorum. Yolda koşmaya çalışsam asla o hızlara ulaşamam.
Birde salonda arkadaş edinebilirsin belki.

Dostum yapılır diyenlere inanma, evde hiç bir imkan olmadan nasıl yapacaksın? Hayali dambıl mı kaldıracaksın? Spor salonuna gitmekten başka çare yok.

Beyler pek sosyal hayatı olan biri değilim o yüzden insanlarla konuşmayı da pek sevmem çekinmem ama sevmem şu son zamanlarda biraz kilo (bayağı) aldım ve bunu fazla kafaya taktım ve vucut yapmak istediğimden spor salonuna gitmeye karar verdim. İlk gün o kadar fazla insanın içinde gerildim ve bir şey yapamadım. Sorum şudur ki spor salonuna gitmeden evde telefondaki uygulamalarla vucut yapılır mı veya başka bir yolu var mı?
Spor salonu veya ev konumun neresi olduğunun önemi yok. Vücut ağırlığıyla da gelişim kaydedersin. En azından bir çift dumbell al bence evde yapacaksan fakat spor salonunda ki ortam daha iyi evde her hareketi yapamazsın.

Geri
Yukarı