Spora başlamak için tavsiyeleriniz

Jkeaasd

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, 15 yaşındayım MACFit'e başlamak istiyorum. Size sorularım olacak, günlük nereleri çalışacağım? Aletleri nasıl kullanacağım gösteriyorlar mı veya bunun için ek ücret ödüyor muyuz? Bir de günlük ne kadar çalışmalıyım? Amacım vücudumdaki yağları kasa dönüştürmek diyelim.

Yağı kasa dönüştürme muhabbeti, yağ yakarken, yağsız olarak kütle kazanmaktır.

Aletlerle ilgili de başta full body yaptırırlar. Sana göre bir program verecekler neyi ne kadar yapacağını falan yazan. Kafana göre değiştirirsin nasıl rahat hissedersen. Soru sormak için ek ücret ödemezsin, çalışanlardan çok orada yapanlarla konuş daha çok şey öğrenirsin.

Yağı kasa dönüştürme muhabbeti, yağ yakarken, yağsız olarak kütle kazanmaktır.

Aletlerle ilgili de başta full body yaptırırlar. Sana göre bir program verecekler neyi ne kadar yapacağını falan yazan. Kafana göre değiştirirsin nasıl rahat hissedersen. Soru sormak için ek ücret ödemezsin, çalışanlardan çok orada yapanlarla konuş daha çok şey öğrenirsin.
anladım teşekkür ederim. Beslenme tablosu veriyorlar mı?

Yağ kasa dönüşmez ilk önce ona netlik kazandıralım. Yediğin besinler ile ya yağ oranını düşürürsın ya da kas kütleni arttırırsın.

O spor salonunu bilmiyorum ama iyi bir yer ise başlangıç için antrenman programı yazarlar ve hareketlerin pozisyonlarından yana da yardım ederler.
Parasını vererek çalışmak istersen özel antrenör tutabilirsin.

anladım teşekkür ederim. Beslenme tablosu veriyorlar mı?

Beslenme tablosu vermiyorlar ama şey yapabilirsin. Günlük kalori ihtiyacını hesaplayabileceğin siteler var, Sen şu an ki kilondan memnunsan eğer ihtiyacının 100-150 arası fazla kalori al ki yağlı yerler yakılırken kas kütlesini kazan. Beslenmen ile ilgili tavsiye veremeyeceğim çünkü benim de en sıkıntı çektiğim şey beslenme.

Kalori muhabbetinden tam emin değilim, dediğim gibi ben de sıkıntı çekiyorum.

Yağ kasa dönüşmez ilk önce ona netlik kazandıralım. Yediğin besinler ile ya yağ oranını düşürürsın ya da kas kütleni arttırırsın.

O spor salonunu bilmiyorum ama iyi bir yer ise başlangıç için antrenman programı yazarlar ve hareketlerin pozisyonlarından yana da yardım ederler.
Parasını vererek çalışmak istersen özel antrenör tutabilirsin.
teşekkürler 🙏
Beslenme tablosu vermiyorlar ama şey yapabilirsin. Günlük kalori ihtiyacını hesaplayabileceğin siteler var, Sen şu an ki kilondan memnunsan eğer ihtiyacının 50-100 arası fazla kalori al ki yağlı yerler yakılırken kas kütlesini kazan. Beslenmen ile ilgili tavsiye veremeyeceğim çünkü benim de en sıkıntı çektiğim şey beslenme.
şuan 63-64 kiloyum 57-58 civarı istiyorum. Orasını hallederim. teşekkürler hocam 🙏
Beslenme tablosu vermiyorlar ama şey yapabilirsin. Günlük kalori ihtiyacını hesaplayabileceğin siteler var, Sen şu an ki kilondan memnunsan eğer ihtiyacının 50-100 arası fazla kalori al ki yağlı yerler yakılırken kas kütlesini kazan. Beslenmen ile ilgili tavsiye veremeyeceğim çünkü benim de en sıkıntı çektiğim şey beslenme.
şuan 63-64 kiloyum 57-58 civarı istiyorum. Orasını hallederim. teşekkürler hocam 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı