Spora nasıl başlanır?

Çok fazlası ile var bu arada. Belediye salonuna gittiysen bilirsin. Sadece 10-15 farklı kas grubu için makineler mevcut. Ben Sultangazi 75. Yıl'a gidiyordum ve yeterince alet olmadığı için özel spor salonuna gitmeye başladım. Kesinlikle profesyonel için yeterli değil bu arada.
Her türlü çalıştırmak isteyen çalıştırır, boş kapitalist zırvası salonun yetersizliği. Başka bir şey değil.
Ayrıca et dediğimiz besin protein ağırlıklıdır, proteinler 3. dereceden enerji vericidir.
Karbonhidratlar kan şekerini yükseltir, yüksek glikozla daha enerjik hissedersiniz, hatta hissetmek yetersiz; daha enerjik olursunuz. Protein karın ağrıtır, et geç sindirilir
Zaten burada besinleri temeline göre kategorilendirerek süreleri söylemiş. Karbonhidratları sindirmesi kolaydır.
Row makinesi, fly makinesi, leg extension ve curl makinesi varsa; gerisi olmasa da olur zaten. Cable denen nimetten faydalanırsınız. Salondaki sizden büyük insanlar nasıl büyüdü acaba?

Her türlü çalıştırmak isteyen çalıştırır, boş kapitalist zırvası salonun yetersizliği. Başka bir şey değil.
Ayrıca et dediğimiz besin protein ağırlılıdır, proteinler 3. dereceden enerji vericidir.
Karbonhidratlar kan şekerini yükseltir, yüksek glikozla daha enerjik hissedersiniz, hatta hissetmek yetersiz; daha enerjik olursunuz. Protein karın ağrıtır, et geç sindirilir
Zaten burada besinleri temeline göre kategorilendirerek süreleri söylemiş. Karbonhidratları sindirmesi kolaydır.
Row makinesi, fly makinesi, leg extension ve curl makinesi varsa; gerisi olmasa da olur zaten. Cable denen nimetten faydalanırsınız. Ssalondaki sizden büyük insanlar nasıl büyüdü acaba?
Olsaydı seni takıp gerçekten sorgulardım bu arada.

Geri
Yukarı